Chłopiec wskoczył na pannę młodą. "To właśnie powód, dla którego ludzie nie chcą dzieci na swoim weselu"

Dyskusja o tym, czy zapraszać dzieci na wesele, czy organizować przyjęcia bez najmłodszych toczy się od dawna. Zwykle jednak nikt nie ma nic przeciwko temu, aby dzieci uczestniczyły w ceremonii zaślubin. To nagranie jednak może sprawić, że wiele osób zmieni zdanie.

Chłopiec zepsuł uroczystość swoich rodziców

Udostępnione na Instagramie LADbible Ireland nagranie budzi skrajne emocje. Widzimy na nim, jak kilkuletni chłopiec wskakuje na suknię ślubną panny młodej. Panna młoda dopiero zmierzała do ołtarza. Towarzyszył jej ojciec. Nie spodziewali się, że tuż przed ceremonią czeka ich taka niespodzianka.

Gdy panna młoda w asyście ojca wkroczyła do kościoła, z uśmiechem przemierzała nawę. Kamera zarejestrowała jak jej kilkuletni syn wskoczył na nią.  

On myśli, że to sterta liści czy co?

- pytali internauci w komentarzach pod wideo.

Nagranie można obejrzeć TU. 

Internauci są zgodni

Choć niektórym może wydawać się, że nagranie jest zabawne, większość komentujących uważa, że wcale nie jest to zabawny filmik.

Niesłodkie. Nieśmieszne
Na szczęście to był ich własny dzieciak. Wtedy nikt nie musiał czuć się źle z powodu jego zachowania

- komentują w sieci.

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Większość zwraca też uwagę na to, że dzieci na tego typu uroczystościach nie powinny się pojawiać. Wywołują – jak pokazuje nagranie – same nieprzyjemne sytuacje. Wszak sukienka panny młodej mogła zostać zniszczona. Ponadto dziecku mogła stać się krzywda.

A ludzie zastanawiają się, dlaczego inni mówią, że dzieci nie mają wstępu na wesela
To właśnie powód, dla którego ludzie nie chcą lub nie lubią dzieci na swoim weselu

- uważają internauci.

Więcej o: