Dominika Gwit jest w ciąży! "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

Dominika Gwit niespodziewanie udostępniła na swoim Instagramie niezwykłą wiadomość. Kobieta poinformowała swoich obserwatorów, że spodziewa się dziecka! Fani szybko zareagowali na tę informację i zaczęli gratulować parze.

Ciąża to wielkie przeżycie dla każdej kobiety i jej partnera zwłaszcza jeżeli czekało się na nią przez długi czas. Dominika Gwit postanowiła podzielić się niezwykłą i szczęśliwą informacją ze swoimi fanami na Instagramie. Szybko posypały się komentarze.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi jako "uosobienie piękna" w obłędnym stroju kąpielowym

Dominika Gwit jest w ciąży! "Czekaliśmy na to od wielu lat"

Na Instagramie Dominiki Gwit pojawił się dziś nowy wpis, do którego załączono wyjątkową fotografię. Widzimy na niej gwiazdę i jej partnera Wojtka trzymających zdjęcie USG dziecka. Kobieta informuje w ten sposób swoich fanów o tym, że jest w ciąży! Jak możemy przeczytać w opisie umieszczonego wpisu:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje.
 

Posypała się lawina komentarzy z gratulacjami

Po tym jak Dominika Gwit podzieliła się na swoim profilu informacją o ciąży, posypała się lawina komentarzy z gratulacjami od fanów kobiety. Oto kilka z nich:

Gratulacje
Domi, Wojtek, gratulacje!!! Piękny czas przed Wami
Cudownie
kocham!! I jeszcze raz ogromne gratulacje. Ciocia czeka
Więcej o: