Mąż był przy niej do ostatnich chwil. Miłość Olivii Newton-John i Johna Easterlinga była jak z bajki

Olivia Newton-John, gwiazda kultowego musicalu "Grease" zmarła w poniedziałek 8 sierpnia. Aktorka przez 30 lat walczyła z nowotworem. Nie poddawała się, mogła liczyć na bliskich. Do ostatnich chwil był przy niej ukochany mąż, John Easterling.

Historia miłości Olivii i Johna

John Easterling był drugim mężem Olivii Newton-John. Wcześniej gwiazda była związana z Mattem Lattanzi. Z tego związku miała córkę Chloe Rose Lattanzi. Para rozstała się w 1995 roku.

Olivia poznała Johna na początku lat 90. Ale dopiero kilkanaście lat później między nimi zaiskrzyło. Mężczyzna już w latach 90. był prężnie działającym biznesmenem, prezesem Amazon Herb Company. John i Olivia pierwszy raz publicznie pokazali się razem w 2007 roku. Szybko pobrali się. Był to ślub niemal jak z najlepszych filmów o miłości. Ceremonia odbyła się w Peru. 21 czerwca 2008 roku zakochani przystąpili do symbolicznej ceremonii Inków, a kilka dni później wzięła tradycyjny ślub na plaży na Florydzie.

Jestem bardzo szczęśliwa, że ??mam cudownego, pięknego męża, który jest tak kochający i fantastyczny. Zawsze powtarzam moim przyjaciołom, że nigdy nie jest się za starym, aby znaleźć miłość. Jestem wdzięczna

- podkreślała w wywiadach Olivia Newton-John.

 

Razem na dobre i na złe

Olivia Newton-John długo chorowała. Pierwszą diagnozę usłyszała już w latach 90. Rak piersi powracał kilkukrotnie. W 2017 roku dowiedziała się, że ma przerzuty do kości. Mimo własnych problemów zdrowotnych, dbała też o innych. Zaangażowała się w pomoc pacjentom z podobną diagnozą. Otworzyła Centrum Terapeutyczne i Badawcze w Melbourne. Czerpała siłę z tej działalności.

Najważniejsza była jednak rodzina i ukochany mąż.

Nie, nie boję się, nie myślę o tym. To znaczy, skłamałabym, gdybym powiedziała, że w ogóle o tym nie myślę, bo tak nie jest, jestem tylko człowiekiem. Mój mąż jest zawsze przy mnie i wierzę, że wygram, taki jest mój cel

- mówiła.

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

Kobieta interesowała się holistycznymi i naturalnymi metodami leczenia. Uśmierzała bólu lecznicą marihuaną. John sam hodował i produkował z niej lecznicze nalewki dla ukochanej żony.

W Kalifornii jest to legalne, by uprawiać pewne ilości konopi dla celów farmakologicznych. Jestem naprawdę szczęśliwa, że żyję w miejscu, gdzie jest to dozwolone i mam męża, który opowiada się za taką metodą wspierania leczenia

- tłumaczyła w wywiadach.

Olivia Newton-John cieszyła się życiem do ostatnich chwil. Pracowała, zajmowała się zwierzętami, uwielbiała być gospodynią domową. Niestety 8 sierpnia 2022 roku przegrała walkę z chorobą. Miała 73 lata.

 Olivia Newton-John odeszła dzisiaj rano w spokoju na swoim ranczu w południowej Kalifornii. Była otoczona przez przyjaciół i rodzinę

- poinformował mąż gwiazdy.  

Więcej o: