Najmodniejsze fryzury do ramion 2022. Są łatwe w stylizacji i pasują kobietom w każdym wieku

Fryzury do ramion sprawdzą się u kobiet w każdym wieku i o różnym typie urody. Są praktyczne i łatwe w stylizacji. Jeśli marzysz o krótkich włosach lub chcesz zmienić wizerunek, sprawdź, jakie są najmodniejsze cięcia w 2022 roku.

Krótkie włosy co roku niezmiennie znaleźć można wśród najmodniejszych fryzur. Rodzaj cięcia warto dopasować do rodzaju włosów, kształtu twarzy i czasu, jaki zazwyczaj mamy na stylizację. Warto też zasugerować się tym, co aktualnie jest w modzie. Te fryzury są najpopularniejsze w 2022 roku.

Zobacz wideo Jak ochronić rośliny balkonowe przed chorobami grzybicznymi? Wypróbuj ekologiczny oprysk

Fryzury do ramion. Najmodniejsze cięcia dla fanek krótkich włosów

Pixie cut to wciąż jedna z najmodniejszych fryzur. Doskonale podkreśla rysy twarzy, odsłania szyję i wygląda kobieco i elegancko. Sprawdzi się zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Pasuje również paniom w różnym wieku. Krótkie cięcie odmładza, a nade wszystko jest bardzo praktyczne. Fryzurę łatwo wystylizować, a pielęgnacja włosów nie zajmuje dużo czasu.

 

U pań w każdym wieku sprawdzi się też klasyczne proste cięcie. Taka fryzura najlepiej wygląda na prostych czy falowanych włosach, zakręconych lokówką. I wcale nie musi być nudna. Możesz zaszaleć z kolorem, który odświeży i odmłodzi wizerunek. Z takich włosów możesz wyczarować różne fryzury, w zależności od długości włosów. A te mogą sięgać ramion lub linii brody.

 

Już od kilku lat wśród najmodniejszych cięć dla krótkich włosów króluje french bob. To cięcie wylansowane przez Francuzki jest dziś popularne na całym świecie. Włosy kończą się na linii brody, a cięciu często towarzyszy krótka grzywka. Fryzurę możesz układać w nieładzie lub na gładko. French bob sprawdzi się najlepiej u pań o trójkątnej lub owalnej twarzy. Jest praktyczny i łatwy w ułożeniu, wystarczy jedynie okrągła szczotka.

 

Najmodniejsze fryzury damskie półdługie. To cięcie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku

Bob to wciąż jedna z najmodniejszych fryzur. W klasycznej wersji sięga brody. Asymetryczne cięcie sprawdzi się jednak również na dłuższych włosach, do ramion. Fryzura ta ma wiele odmian, które sprawdzą się u pań w każdym wieku. Możesz do niego dobrać grzywkę prostą lub na bok. W zależności od grubości i typu włosów, możesz je też wycieniować. Bob pasuje każdemu i bardzo łatwo jest go wystylizować. Wystarczy okrągła szczotka i lokówka, jeśli marzysz o falach.

 
 
Więcej o: