Pan młody ośmieszył żonę na oczach gości. Wszystko przez to, co zrobiła ze szwagrem

Cała historia wydarzyła się w Chinach. Pan młody chciał upokorzyć niewierną żonę i w dniu ślubu zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Na TikToku pojawiło się nagranie rejestrujące całą sytuację.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy parę młodą zmierzającą do ołtarza. Cała ceremonia miała się odbyć w Fujian w południowo-wschodnich Chinach. Kiedy dotarli w końcu do miejsca, gdzie mieli sobie powiedzieć tak, zdarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. 

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Na ekranie wyświetlono film z niewierną panną młodą w roli głównej

Zanim jednak przybyli na wesele goście zobaczyli coś, czego prawdopodobnie nie chcieli widzieć, najpierw na ekranie była wyświetlana animacja serc. Nikogo to nie dziwiło, bo w końcu ślub to święto miłości, a serca są jego symbolem. W pewnym momencie zamiast serc pojawiło się nagranie z sypialni z niewierną żoną w roli głównej. Co więcej, kobieta zdradziła swojego niedoszłego męża z mężem swojej ciężarnej siostry. 

Czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?

- spytał pan młody i odepchnął pannę młodą. 

Pan młody puścił na oczach wszystkich film, na którym jego żona zdradza go z mężem jej ciężarnej siostry - podpisano nagranie. Do tej pory filmik wyświetlono na TikToku prawie 7 mln razy. 

Internauci zszokowani sytuacją na weselu w Chinach 

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy. Wielu internautów się zastanawiało, po co pan młody w ogóle zorganizował całe to przedstawienie. Inni, broniąc go, twierdzili że tylko w taki sposób mógł upokorzyć niewierną narzeczoną na oczach rodziny i przyjaciół. 

Najlepsza zemsta – przed całą rodziną i przyjaciółmi.
"Po co marnować tysiące, gdyby wiedział?" Ludzie, dla satysfakcji. Zawstydzanie jej przy wszystkich prawdopodobnie było tego dla niego warte.

- czytamy w komentarzach.

 Jak donosi portal "Asia One: para była w związku od dwóch. Pół roku przed ślubem stali się narzeczeństwem, a romans kobiety trwał już od dłuższego czasu. Nie przeszkadzał jej nawet fakt, że sypia z mężem swojej siostry, która była w zaawansowanej ciąży

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: