Sandra Kubicka ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty

W tym roku redakcja Kobieta.gazeta.pl po raz drugi organizuje urodowy plebiscyt przyszłości The Best of New Beauty. Ambasadorką została Sandra Kubicka, która również będzie współprowadziła finałową galę.

W 2021 roku Kobieta.gazeta.pl rozdała nagrody aż w 15 kategoriach. Doceniliśmy innowację, rozwój, zaangażowanie nauki czy holistyczne podejście do urody. Zebraliśmy zgłoszenia marek, produktów, usług i influencerów urodowych. Nasi użytkownicy przez miesiąc głosowali na swoich urodowych ulubieńców. Łącznie oddano ponad 10 tys. głosów. Uroczysta gala, która odbyła się 21 października 2021 roku była zwieńczeniem pierwszej edycji "The Best of New Beauty". 

W tym roku organizujemy plebiscyt po raz drugi, a naszą ambasadorką została Sandra Kubicka, która tak jak my uwielbia zdrowy styl życia, nowinki ze świata beauty i dbanie o środowisko. 

The Best of New Beauty3...2...1 Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji plebiscytu The Best of New Beauty!

Kim jest Sandra Kubicka? 

Sandra Kubicka jest byłą modelką, a obecnie prawdziwą bizneswoman. 27-latka od dłuższego czasu prężnie rozwija swoje biznesy. Zaliczamy do nich Sandra’s Fit, gdzie możecie kupić suplementy, czy zdrowe produkty takie jak granola, czy czekoladowe kremy. Z kolei Sandra’s Choices to ekologiczne produkty do naszego domu. Sandra Kubicka ma również swoją markę kosmetyczną BE MOYE. Wszystkie produkty są ekologiczne i w 100 proc. wegańskie. Ostatnim z biznesów jest All Wonders, gdzie możecie kupić przepiękną bieliznę. 

Zaczynam od bielizny ale nie tylko na tym się skończy. Zaczynam od bielizny ponieważ od tego zaczęła się moja kariera modelingowa i na tym zakończyła.

- napisała na Instagramie. 

 

Sandra Kubicka kilka lat temu przyznała również, że zmaga się z PCOS i insulinoopornością. Choć jak sama przyznała, nie było to łatwe, ale po latach widzi, jak ważne dla innych kobiet było to, że głośno o tym powiedziała. Podczas rozmowy w programie "Mamy czas" wyznała, że wiele kobiet do niej pisze, żeby się nie tylko poradzić się, gdzie szukać pomocy, kiedy już mają zdiagnozowane PCOS, ale również podziękować za wszystko, co robi. Przez lata choroby zmagała się z wahaniami z wagą i problemami skórnymi, dziś mówi o tym, że dzięki zdrowej diecie udało jej się tę alkę wygrać i cieszy się piękną cerą i smukłą sylwetką. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka opowiada o swojej walce z chorobą [MAMY CZAS od.2]

Sandra Kubicka poprowadzi finałową galę The Best of New Beauty 

Wieloletnie doświadczenie Sandry przed obiektywem, czy kamerą tylko uświadczyło nas w tym, że Sandra Kubicka jest idealną kandydatką do współprowadzenia gali, wspólnie z naszą redaktorką Agą Matracką. Jesteśmy przekonani, że ten duet umili wszystkim finałowy wieczór i zapamiętacie go na długo. Gala odbędzie się 22 listopada 2022 roku.

Sandra KubickaSandra Kubicka zachwyca w odważnym kombinezonie. Fani "ale rakieta"

Zgłoszenia do plebiscytu The Best of New Beauty trwają!

Czekamy na zgłoszenia aż w 12 kategoriach do 11 września 2022 roku.

 • Najlepsza polska marka
 • Sklep internetowy roku
 • Innowacja urodowa roku
 • Produkty warte szaleństwa
 • Eko przemiana roku
 • Ulubieniec makijażowy
 • Hit do włosów
 • Osobowość beauty roku
 • Hit home beauty
 • Hit for men
 • Kosmetyki dla Mam i dzieci
 • Marka zaangażowana

Wystarczy wypełnić krótką ankietę zgłoszeniową i gotowe! Znajdziecie ją TUTAJ.

Więcej o: