W programie "Bar" wywołała niemały skandal. Doda miała wtedy 18 lat i wyglądała zupełnie inaczej

Dorota Rabczewska już od początku swojej kariery nie stroniła od skandali i lubiła być w centrum uwagi. Na przestrzeni lat wielokrotnie znajdowała się na nagłówkach gazet oraz portali plotkarskich. Jednak to właśnie udział w programie "Bar" sprawił, że na dobre wkroczyła do polskiego show-biznesu.

Otrzymała m.in.: jedną potrójnie platynową płytę, cztery platynowe, pięć złotych, a także jest laureatką dwóch Europejskich Nagród Muzycznych MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy czy dwunastu statuetek Viva Comet Awards, w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia. Z pewnością do jej sukcesu przyczynił się program "Bar". To właśnie udział w kontrowersyjnym reality-show, przyniósł jej bowiem ogólnopolską rozpoznawalność. W produkcji Polsatu wzięła udział, mając 18 lat. 

Zobacz wideo Doda zmieniła fryzurę. Fani pomylili ją z Shakirą

Doda w programie "Bar". Na zdjęciach sprzed lat gwiazda jest nie do poznania 

"Bar" dla wielu osób przyniósł nie tylko rozpoznawalność, ale stał się też trampoliną do kariery. Do tego grona z pewnością można zaliczyć Dorotę Rabczewską, która wzięła udział w drugiej edycji show. Co prawda, już od dwóch lat była wówczas wokalistką zespołu Virgin, ale jak później przyznała, to właśnie z myślą o wypromowaniu debiutanckiego albumu zgłosiła się do programu. Widzowie zapamiętali nie tylko jej cięty język, ale też kontrowersyjne i odważne stylizacje

 

Dzięki programowi "Bar" poznała także Radosława Majdana, z którym wzięła później ślub. Mężczyzna, gdy zobaczył Dodę w show, postanowił zdobyć jej numer i zaproponować spotkanie. Para zasłynęła zresztą niemałym skandalem. - Uprawiałam seks w "Barze". W miejscu, w którym nikt nie widział. Do którego uciekłam z moim narzeczonym. Wyrzuciłam mikroporty, za co zostałam srogo ukarana, ponieważ było to wbrew regulaminowi. Uciekliśmy, nie powiem gdzie. Byliśmy tak stęsknieni, ponieważ byłam tam miesiąc i bardzo go kochałam, i bardzo za nim tęskniłam, że zrobiłam sobie, co tylko chciałam. I w ogóle tego nie żałuję. - odniosła się do niego Doda po latach. 

 

Na przestrzeni lat Doda przeszła spektakularną metamorfozę 

Jej związek z Radosławem Majdanem nie przetrwał. Para rozwiodła się rozwiodła się po trzech latach małżeństwa. Później Doda była jeszcze w kilku związkach, a w 2018 roku ponownie stanęła przed ołtarzem. Jej wybrankiem był Emil Stępień. Drugie małżeństwo niestety również rozpadło się po trzech latach. 

Jesienią na stacji Polsat widzowie znów będą mogli zobaczyć show z Rabczewską w roli głównej. W programie "12 kroków do miłości", o względy Dody będzie rywalizowało 12 mężczyzn. 38-latka z pomocą psychologa będzie na oczach całej Polski poszukiwała nowego partnera. 

 
 
Więcej o: