Szczupły mężczyzna związał się z kobietą plus size. "I tak ją porzuci"

Susan i Eathan często mierzą się z hejtem. Wszystko przez tuszę kobiety. - Nie musisz być chuda, byś była akceptowana przez prawdziwego mężczyznę - podkreśliła na jednym z nagrań Susan.
Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

Pary ze sporą różnicą wagi wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jakiś czas temu głośno było o Alicii Mccarvell i jej mężu. Kobieta jest modelką plus size, a Scott kulturystą. Jednak wielu internautów nie wierzy w szczerość uczuć mężczyzny. Wydaje im się to niemożliwe, by mógł on kochać kobietę z nadwagą. 

Ludzie sugerują, że i tak ją porzuci

Podobny problem mają Susan i Eathan. Para zdobyła ogromną popularność na TikToku. Ich profil obserwuje już ponad 300 tysięcy osób. Natomiast ich filmy zdobyły już ponad 5 milionów polubień. 

Susan i Eathan pokazują zazwyczaj swoją codzienność, opowiadają też o swoim związku. Niestety para często mierzy się z hejtem. Wszystko przez tuszę kobiety. Zakochani przeczytali już wiele nieprzyjemnych komentarzy na swój temat. Ludzie sugerowali w nich między innymi, że w ogóle do siebie nie pasują, a Eathan i tak ostatecznie porzuci Susan. 

 

Miłość nie ma rozmiaru

Para postanowiła odnieść się do tych komentarzy. Na jednym z nagrań Susan podkreśliła, że miłość pojawia się niezależnie od wagi. - Nie musisz być chuda, byś była akceptowana przez prawdziwego mężczyznę - podkreśliła.

Na szczęście para ma też ogromne wsparcie ze strony swoich fanów. 

By być kochanym, nie musisz mieć określonego rozmiaru!
Miłość nie ma rozmiaru

- możemy przeczytać w komentarzach pod postami pary na TikToku.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: