Trzy najbardziej leniwe znaki zodiaku. Są prawdziwymi mistrzami w miganiu się od obowiązków

W dobie kultu produktywności nie mają lekko. Nie znoszą ciężkiej pracy i wszystko zostawiają na ostatnią chwilę. Kochają za to nic nie robić i trwonić cenny czas. Jeśli już się za coś wezmą, to często idzie im opornie i powoli. Te znaki zodiaku bywają naprawdę leniwe.

Kochają spokój i odpoczynek, nie lubią się przemęczać i często ciężko cokolwiek od nich wyegzekwować. Bywają dość problematycznymi pracownikami oraz współlokatorami. Jeśli już naprawdę muszą coś robić, to zazwyczaj zajmuje im to o wiele więcej czasu. To prawdziwi mistrzowie zrzucania swoich obowiązków na innych. Wierszyk Jana Brzechwy, choć ma już swoje lata, wciąż trafnie opisuje osoby spod tych znaków zodiaku.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - byk

Byk dla błogiego lenistwa zrezygnuje nawet z wakacji

Nie w głowie mu urlopowe wojaże. Zamiast tego woli relaks na kanapie. Zodiakalny Byk ponad wszystko ceni sobie wygodę, luksus oraz stabilność. Nie znosi zmian i długo nie potrafi się w nich odnaleźć. Ma bardzo wysokie wymagania, ale równocześnie nie jest stworzony do ciężkiej pracy. To prawdziwy leniuszek.

Bliźnięta mają sporo energii, ale wolą trwonić ją na rozrywki

Nie mają za to zamiaru marnować ją na obowiązki, które najzwyczajniej w świecie ignorują. Kochają się bawić i robią tylko to, na co mają ochotę. Często przerasta je wyrzucenie zużytego opakowania do śmieci — lenistwo to ich drugie imię. Bardzo szybko się zniechęcają, przez co rzadko udaje im się doprowadzić jakąkolwiek sprawę do końca.

Ryby to najbardziej leniwy znak zodiaku — wolą nic nie mieć, niż musieć pracować

Zodiakalne Ryby to prawdziwi flegmatycy. Choć mają wiele chęci do działania, dość szybko opadają z sił i ciężko im dokończyć cokolwiek, czego się podjęły. Lepiej nie prosić ich o pomoc, bo możemy się jej nie doczekać. Ponad wszystko cenią sobie spokój i nic nierobienie. Są beztroskie i nagminnie się spóźniają. To marzyciele, którzy zamiast na realnych zadaniach, wolą skupić się na bujaniu w obłokach.

Więcej o: