Mają dwanaścioro dzieci i spodziewają się kolejnego! Kobieta przez swoją przypadłość stale jest w ciąży

Alexis Brett jest matką dwanaściorga, a za moment już trzynaściorga dzieci. Kobieta od 8 lat stale jest w ciąży! W tym roku 42-letnia mama powiedziała "dość". Wraz z małżonkiem nie planują już powiększać rodziny, choć nie wynikało to wcześniej wyłącznie z wyboru.

Alexis i jej mąż David nie planowali aż tak dużej rodziny. Kobieta niebawem urodzi trzynaste dziecko, ale zapewnia, że będzie już ostatnie. Para doczekała się tak dużej gromadki m.in. ze względu na przypadłość 42-letniej kobiety, kobieta jest bowiem odporna na antykoncepcję.

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Natalia Siwiec Natalia Siwiec zmieniła fryzurę! Jej stylizacja budzi emocje. "Magicznie"

42-latka ma dwanaścioro dzieci i znów jest w ciąży! Dlaczego?

42-letnia Alexis Brett i jej 47-letni partner David, wychowują gromadkę dwanaściorga dzieci. Para z początku doczekała się wyłącznie chłopców, ale od 2019 roku na świat przychodzą dziewczynki. Kobieta zrezygnowała z pracy, aby w pełni poświęcić się rodzinie. Także ojciec dzieci ma czas na wychowywanie pociech, bowiem obecnie przebywa na emeryturze. Kobieta w wielu wywiadach przyznała, że nie planowała aż tak dużej rodziny, ale jest szczęśliwa. Wpadki wynikały z faktu, że kobieta jest odporna na środki antykoncepcyjne. Jej organizm nie przyswaja tych substancji. Aż osiem z ostatnich osiemnastu lat spędziła w ciąży. Jak przekonuje, jest już zmęczona i nie chce się już rozmnażać. Planuje poddać się sterylizacji również ze względu na wiek i ewentualne komplikacje. 

Emerytura dla matek - zdjęcie ilustracyjne Zniżki dla emerytów 2022. Z tych usług skorzystają całkowicie za darmo

Alexis Brett na Instagramie. Mama relacjonuje życie całej rodziny

Alexis i David mają "ręce pełne roboty". Odkurzacz jest włączony aż 7 razy dziennie, a pralki używają aż 49 razy tygodniowo! Dzieci są w różnym wieku, ale opiekują się sobą nawzajem. Najstarszy chłopiec ma 17 lat, a najmłodszy zaledwie dwa. Tym razem urodzi im się upragniona córka.

Alexis prowadzi profil w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje tam zdjęcia przedstawiające całą gromadkę. Dzięki temu można podglądać ich losy i oczekiwać narodzin trzynastej latorośli.

 
 
Więcej o: