Po tym występie jurorzy "Mam talent" oniemieli. "Nigdy nie byłem tak przerażony"

Osoby zgłaszające się do popularnych talent show niejednokrotnie już zaszokowały widzów. Niektóre występy jednak szczególnie zapadają w pamięć. Do tego grona z pewnością można zaliczyć casting Demiana Aditya, który zgłosił się do America's Got Talent.

Demian do amerykańskiego programu "Mam talent" zgłosił się w 2017 roku, przedstawiając się jako "mistrz ucieczek". Jak przyznał, do show zgłosiłby się być może wcześniej, jednak przekonanie żony zajęło 36-letniemu wówczas mężczyźnie trochę czasu. Sztuczki prezentowane przez Demiana nie należą bowiem do bezpiecznych i z pewnością nie należy próbować ich naśladować. 

Anita Sokołowska Anita Sokołowska zachwyca w stroju kąpielowym. "Oj petarda"

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Niebezpieczny casting w "Mam talent". Takiej sztuczki widzowie się nie spodziewali 

Występy Demiana zapierają dech w piersiach, ale są również bardzo ryzykowne. Podczas jednego z występów z pistoletem na gwoździe, nie wszystko poszło po myśli mężczyzny i gwóźdź utkwił mu w dłoni. Jurorom i widzom "Mam talent" Demian postanowił zaprezentować jednak inną sztuczkę. 

Aditya został uwięziony w boksie, nad którym znajdowało się 900 funtów piasku. Czas na wydostanie się z niego to 2 minuty. Po tym czasie piasek po prostu mężczyznę zmiażdży. Demian zapytany przez Howiego Mandella, jak długo wykonuje ten trik, odpowiedział, że będzie to jego drugi raz. Zgromadzeni w studiu nie kryli nie tylko swojego zaskoczenia, ale i przerażenia. 

Natalia Siwiec Natalia Siwiec zmieniła fryzurę! Jej stylizacja budzi emocje. "Magicznie"

Demian Aditya otrzymał owację na stojąco. W komentarzach nie zabrakło zdań, że powinien dostać złoty przycisk

Choć nie zabrakło chwil grozy, mężczyźnie ostatecznie udało się wykonać sztuczkę. Spektakularne zakończenie sprawiło, że widownia i jurorzy oniemieli. Demian mógł liczyć na owacje na stojąco. Simon Cowell stwierdził, że to "było cudowne, jakby wszyscy znajdowali się w filmie". Heidi Klum przyznała, że "choć bardzo się wystraszyła, to nie widziała chyba wcześniej nic podobnego w tym programie". 

Pod filmikiem na oficjalnym kanale YouTube programu także nie brakowało zachwytów:

Jeden z najlepszych występów, jaki kiedykolwiek widziałem
Nigdy nie byłem tak przerażony
Kto jeszcze ma dreszcze?
Ten występ zdecydowanie zasłużył na złoty przycisk
 
Więcej o: