Dominika Gwit ćwiczy na siłowni w ciąży. Anna Lewandowska: "Czuje się wywołana do tablicy"

Dominika Gwit kilka dni temu ogłosiła, że wspólnie z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Na jej Instagramie pojawiła się relacja z treningu, która zaciekawiła jej fanów. W dyskusję włączyła się Anna Lewandowska, która poczuła się wywołana do tablicy.

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym podzieliła się ze swoimi fanami wspaniałą nowiną. Aktorka ogłosiła, że jest w ciąży. - "Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani (...)" - napisała na Instagramie. Pod jej postem pojawiły się setki gratulacji w tym również od Anny Lewandowskiej. 

 

Dominika Gwit Dominika Gwit mówi o niepłodności. "Walkę zawsze trzeba toczyć"

Dominika Gwit ćwiczy w ciąży na siłowni 

W czwartek wieczorem Dominika Gwit wrzuciła relację prosto z siłowni. - "Jedziemy z dzidzią na wycieczkę" - napisała. Na nagraniach widzimy, jak aktorka jeździ na rowerku stacjonarnym, a następnie robi "tańce dzidziańce". Na kolejnych nagraniach mówi: 

Słuchajcie, ja nie jestem specjalistką, ja sama nic nie wiem, ale zadajecie mi mnóstwo pytań jak to jest z aktywnością w ciąży, bo też byście chciały. Słuchajcie, ja jeżdżę tylko na rowerku stacjonarnym. Jeżdżę, bo jeżdżę na nim często, w ogóle przed ciążą też. Mam nawet taki jeden w domu i sobie jeżdżę raz na jakiś czas. Chodzę też na siłownię, gdzie mam swojego masażystę, fizjoterapeutę, który też jest trenerem personalnym i prowadzi mnie z różnych aktywności i ja sobie jeżdżę na rowerku stacjonarnym, bo on jest w ogóle dla mnie najlepszy i najfajniejszy i w ciąży jest bezpieczny. (...) Zresztą ja się nie znam na tym, pytajcie Ankę Lewandowską. Anka się zna i zrobiła duży program na temat aktywnych mam w ciąży. 

- napisała. 

Dominika Gwit ćwiczy na siłowni w ciążyDominika Gwit ćwiczy na siłowni w ciąży fot. www.instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z 2018 roku: 'Ludzie gadali, gadają i będą gadać' (zdjęcie ilustracyjne) Dominika Gwit wybrała aktywny wypoczynek. Fani: pięknie wyglądasz!

Anna Lewandowska: "Czuję się wywołana do tablicy"

W odpowiedzi na relację Dominiki Gwit, Anna Lewandowska nagrała wideo, w którym opowiedziała o tym, jak to jest z tą aktywnością fizyczną w ciąży. - "Po pierwsze każda ciąża jest inna i każdą aktywność fizyczną należy skonsultować ze swoim lekarzem" - zaczęła Lewandowska. 

W dalszej części trenerka podkreśliła, że jeśli lekarz da już zielone światło do ćwiczeń, to naprawdę warto to robić. Dlaczego? Ponieważ poród to ogromny wysiłek dla kobiety, który często porównywany jest do przebiegnięcia maratonu. W ciąży kobiety powinny unikać ćwiczeń angażujących mięśnie brzucha, a skupić się na wzmacnianiu pleców i nóg. Kobiety w pierwszym trymestrze nie powinny intensywnie ćwiczyć. Anna Lewandowska zwraca również uwagę, by podczas treningów być odpowiednio nawodnionym. Co jeszcze powiedziała trenerka? Posłuchajcie sami.

Zobacz wideo Anna Lewandowska opowiada o aktywności fizycznej kobiet w ciąży

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: