Strój kąpielowy Pauliny Sykut-Jeżyny to hit tego sezonu! Podkreśla opaleniznę i figurę

Paulina Sykut-Jeżyna na swoim Instagramie w relacji pochwaliła się kadrami z wakacji. Gwiazda cieszy się słońcem i dobrą pogodą razem z rodziną nad wodą. Całą uwagę przykuwa jednak jej wyjątkowe bikini.

Z roku na rok zmieniają się trendy w kostiumach kąpielowych. Tegorocznym krzykiem mody okazało się bikini w kolorystyce czerni bieli. W jednym z takich modeli mogliśmy ostatnio oglądać nawet Paulinę Sykut-Jeżynę.

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna w sukience, w której wygląda "olśniewająco i bardzo seksownie"

Strój kąpielowy Pauliny Sykut-Jeżyny to hit tego sezonu!

Nie tak dawno na relacji Instagramowej Pauliny Sykut-Jeżyny można było zobaczyć kadry z jej wakacji. Cieszy się ona dobrą pogodą waz z rodziną. Spędzają oni czas nad wodą, korzystając z tak zwanego rowerku ze zjeżdżalnią. Całą uwagę przykuwa jednak wyjątkowe bikini kobiety, które jest hitem tego sezonu. Jest w kolorze czarnym i ma białą grubą obwódkę. Taka kolorystyka podkreśla opaleniznę a samo bikini figurę dziennikarki.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna/Instagram.com

ASOS: bikini z wysokim stanem. Bliźniaczy model nosi Sykut-Jeżyna

W sklepie sieci ASOS możemy znaleźć ofertę bikini bliźniaczego do tego, który miała na sobie Paulina Sykut-Jeżyna. Góra od tego stroju kąpielowego jest z fiszbinami i kontrastowymi lamówkami. Model ten wyposażono także w regulowane ramiączka i zapięcie na haczyk. Dół natomiast jest z podwyższonym stanem i także posiada kontrastowe lamówki. Zarówno za górę jak i dół zapłacimy po 89,00 zł za cały zestaw więc 178,00 zł.

ASOS: czarno-białe bikini to hit sezonu. Bliźniaczy model nosi Sykut-JeżynaASOS: czarno-białe bikini to hit sezonu. Bliźniaczy model nosi Sykut-Jeżyna ASOS

Calzedonia: kostium kąpielowy z kontrastowymi lamówkami jest na wyprzedaży

W sklepie Calzedonia także znajdziemy bardzo podobny model do tego, który posiada Paulina Sykut-Jeżyna. Bikini to ma lekko usztywnianą górę z miękkimi miseczkami push-up na fiszbinach, które uwydatniają biust. Do uszycia dołu i góry została użyta miękka mikrofibra o lekko wypukłej trójwymiarowej fakturze z kontrastowymi detalami. Cena za dół wynosi 47,49 zł a góra 94,99 zł.

Calzedonia: kostium kąpielowy z kontrastowymi lamówkami jest na wyprzedażyCalzedonia: kostium kąpielowy z kontrastowymi lamówkami jest na wyprzedaży Calzedonia

Więcej o: