Ma 39 lat i jest dziewicą. Sportsmenka chce zostać matką

Lori LoLo Jones to amerykańska lekkoatletyka. Do tej pory w pełni poświęciła się swojej dyscyplinie sportowej. Teraz chce jednak zostać matką. To naturalna kolej rzeczy. Ale sprawę komplikuje fakt, że Lori ma 39 lat i jest dziewicą. W emocjonalnym nagraniu na Instagramie zdradziła, jak zamierza sobie poradzić.

Ma 39 lat i chce zostać matką

Lori LoLo James to 39-letnia lekkoatletka, która odniosła wiele sukcesów sportowych. Jest złotą medalistkę mistrzostw Stanów Zjednoczonych w lekkoatletyce. Wielokrotnie stawała na najwyższym podium. Jest także mistrzynią NCAA oraz reprezentantką USA na arenie międzynarodowej. W życiu zawodowym osiągnęła wszystko, co chciała. Teraz czas na rodzinę. Lori nie pragnie niczego innego. Chce zostać matką.

Przejmujące wyznanie

39-latka doskonale wie, że zegar biologiczny tyka. Opublikowała bardzo emocjonalne wyzwanie. Na Instagramie łamiącym głosem wyznała, że przeraża ją to, że ma już prawie 40 lat i nie wie, czy uda jej się ziścić marzenie o zastaniu matką.

Lori LoLo Jones zamieściła również post:

Jestem przerażona. Za 15 dni skończę 40 lat. Nic nie przeraża mnie bardziej niż to poczucie, że brakuje mi czasu na założenie rodziny. Najpierw chciałam zamrozić jajeczka, gdy miałam 30 lat. Myślałam, że spotkam przyszłego męża i wszystko jakoś się ułoży. Prawie 10 lat później już wiem, że tak się nie stało i nie wiem, czy kiedykolwiek się stanie.

Doda także:

Chcę zachęcić kobiety do wcześniejszego sprawdzenia płodności. Różnimy się. Możesz mieć 35 lat i mieć tyle jajeczek co 25-latka. Możesz mieć 25 lat i mieć niezwykle mało jajeczek.

- napisała. 

Zobacz wideo Aleksander Baron rozmawiał z Sandrą Kubicką o PCOS? "Od pięciu lat obserwuje mnie na Instagramie"

Lori Lolo Jones jest dziewicą

Amerykanka przyznała także, że jest dziewicą. Ma bardzo konserwatywne poglądy i nie zamierza rozpoczynać życia seksualnego przed ślubem

Na świecie jest wiele dziewic i chcę im powiedzieć, że to najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłam w życiu. To trudniejsza niż trening do olimpiady, trudniejsze niż ukończenie college'u. Byłam kuszona, miałam mnóstwo okazji

- opowiadała w rozmowie z HBO's Real Sports.

Lori Lolo Jones wierzy, że uda jej się założyć szczęśliwą rodzinę i zostać mamą. Ale wie, że czasu ma coraz mniej i na każdym kroku "ciągle pęka jej serce". 

Więcej o: