Kobieta w sutannie robi furorę w sieci! Jej zabawne wideo biją rekordy popularności

Ta kobieta zyskała popularność ta Tiktoku za sprawą zabawnych wideo w sutannie. Ludzie wprost nie mogą uwierzyć, czym się zajmuje. Ma ponad 2,5 mln polubień zw względu na swój nietypowy zawód, oraz sposób, w jaki o nim mówi.

Tiktok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych. Wielu twórców i twórczyń właśnie tutaj zdobywa popularność i osiąga pierwsze sukcesy, jako influencerzy. Taką osobą jest m.in. kobieta z Anglii, która działa pod nickiem christ.church.wesham. Publikuje wideo w sutannie!

Zobacz wideo Ula Woźniak lubi, jak jej facet ma skarpetki w łóżku [Lista Plotka]

Ta kobieta w sutannie bije rekordy popularności. Czym się zajmuje?

Christ.church.wesham jest pastorką w kościele prawosławnym. Służy w kościele anglikańskim, w Północno-Zachodniej Anglii. W tym odłamie chrześcijaństwa również kobiety mogą służyć do mszy, a nawet je odprawiać. Pomimo to, wiele osób nadal dziwi widok kobiety w sutannie. Tiktokerka nagrywa zabawne filmy, na których opowiada o swojej służbie w Kościele i tym, jak odbierają to inni.

Jakie treści na Tiktoku publikuje pastorka christ.church.wesham?

Kobieta publikuje na swoim profilu różne treści. Większość filmików to zabawne, krótkie klipy np. o tym, jak ludzie reagują na jej strój. Są jednak również bardziej poważne. To m.in. fragmenty wykładów o wymagającym rodzicielstwie (pastorzy i pastorki mogą zakładać rodziny). Nie zabrakło wideo, na którym rozmawia z arcybiskupem, a także tłumaczenia wiernym, jaka muzyka jest odpowiednia na pogrzeb. Obecnie obserwuje ją aż 110 tysięcy osób.

Tiktokerka w sutannie budzi pozytywne emocje. Co piszą internauci?

Pod filmami pastorki aż roi się od pozytywnych wpisów. Internauci wprost nie mogą uwierzyć, że jest prawdziwą "kobietą w sutannie"! Czytamy m.in.

Nie mogę uwierzyć, że jesteś prawdziwa
Sługa boży powinien być taki jak Ty! Szczęśliwy i dobry
Jesteś taka zabawna! Każy ksiądz powinien taki być
Niech Bóg błogosławi Ci za twój humor
Gdyby msze były takie ciekawe...
Więcej o: