Doda, wspomina pikantny teledysk z Radosławem Majdanem. "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Doda, jest jedną z bardziej kontrowersyjnych gwiazd, polskiej branży muzycznej. Swoją rozpoznawalność kreowała przez lata. Gwiazda wspomina pikantny teledysk z Radosławem Majdanem. Opowiedziała o bardzo prywatnych szczegółach.

Dorota Aqualiteja Rabczewska szerzej znana pod pseudonimem artystycznym jako Doda występuje na scenie już od 2000 roku. Przez ten czas na jej koncie uzbierało się wiele hitów. Jednym z ich jest "Dżaga". Teledysk do tego utworu bez wątpienia łatwo zapamiętać. Wszystko przez pikantne sceny. Doda, po latach zdradza na ten temat nowe fakty.

Zobacz wideo Doda zmieniła fryzurę. Fani pomylili ją z Shakirą

Doda, wspomina pikantny teledysk z Radosławem Majdanem

Teledysk, o którym mowa był stworzony do utworu "Dżaga" w 2004 roku. Wokalistka pojawił się w nim razem ze swoim pierwszym mężem Radosławem Majdanem. Możemy zobaczyć między innymi, jak piosenkarka występuje w stroju pokojówki i bieliźnie, a także romantyczne sceny w wannie z udziałem pary. Co ciekawe Rabczewska sama napisała tekst do tego utworu, a muzykę skomponował Tomasz Lubert.

Podczas tworzenia teledysku "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Jak po latach wokalistka wspomina teledysk ze swoim pierwszym mężem? Na ten temat już jakiś czas temu wypowiedziała się w rozmowie z Faktem:

Bardzo lubię ten teledysk i chętnie do niego wracam.

Dodała też, że początkowo utwór był dedykowany jej byłemu chłopakowi i opowiadał o miłości, którą przeżyła, gdy była jeszcze nastolatką:

A potem, żeby było śmiesznie, nagrałam teledysk z pierwszym mężem.

Jak wyglądały kulisy nagrań teledysku? Doda zdradza szczegóły

Z wypowiedzi artystki mogliśmy dodatkowo dowiedzieć się więcej na temat tego co działo się za kulisami podczas nagrywania teledysku:

Cały zamysł był taki, by była wersja cenzuralna i niecenzuralna. Byłam wtedy młodą dziewczyną. Gdy mówili, że mamy się nie ograniczać, to mówiłam: O tak, jedziemy z tym!

Doda od początku kariery dbała o to, by wyróżniać się w branży muzycznej i za wszelką cenę, zwracać na siebie uwagę. Jak możemy słusznie zauważyć, udało jej się, ponieważ dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w polskim show-biznesie.

Więcej o: