Kupiła suknię ślubną za 20 złotych. Nie wychodzi za maż, ale nie chciała przegapić okazji

Dziewczyna, która na co dzień zajmuje się szukaniem perełek w lumpeksach, upolowała niesamowitą okazję. Internauci są zgodni: Super, że kupiłaś tę sukienkę. Sprzedaż z zyskiem!

Polowanie na okazje

Nasza rzeczywistość wciąż się zmienia. O statusie przestają decydować dobra materialne. Częściej i chętniej zwracamy się w stronę ekologicznych rozwiązań. Kupujemy ubrania z drugiej ręki, sprzedajemy meble czy właśnie ciuchy, bo nie potrzebujemy ich tak wiele.

Ciucholandy przeżywają prawdziwe oblężenie. Ale nie jest łatwo upolować prawdziwą perełkę. Niektórzy mają do tego jednak wyjątkowy talent. Tak jak na przykład Tiktokerka @girlygrrlstyle.

Suknia ślubna za 20 złotych

Dziewczyna, która na co dzień zajmuje się polowaniem na okazje i wyszukiwaniem perełek w sklepach vintage czy ciucholandach, trafiła na niesamowitą kreację w sklepie charytatywnym.

Kupiłam suknię ślubną za 3,80 funta ze sklepu charytatywnego – nawet nie wychodzę za mąż, po prostu nie chciałam przegapić okazji

- dzieli się swoją historią.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Suknia ślubna kosztowała ją 3,80 funtów brytyjskich. To w przeliczeniu na złotówki około 20-21 złotych (według kursu z dnia 12 sierpnia 2022 roku). Dziewczyna nawet nie wychodzi za mąż. Jest od 19 lat szczęśliwą mężatką. Nie potrzebuje takiej kreacji.

Co planuje z nią zrobić? Prawdopodobnie sprzedaż z zyskiem. Suknia jest oszałamiająca. Jest bez ramiączek i posiada koronkową nakładkę. Jest także ozdobiona diamentowym pasem, który odcina sukienkę pod biustem.

Zapłaciła za sukienkę 20 złotychZapłaciła za sukienkę 20 złotych fot. screen tiktok.com/@girlygrrlstyle

Fani budżetowych zakupów szybko skomentowali niesamowity zakup.

Tak ładna!
Pięknie na tobie wygląda
Możesz ją odsprzedać z zyskiem!
Więcej o: