Panna młoda opublikowała listę zasad na ślubie. Nie wpuszcza dzieci i zakazuje robienia zdjęć

Tiktokerka Rachel Romano zaprosiła gości na swój ślub. Dziewczyna przedstawiła kogo zaprasza, w jakich strojach można się zjawić. Opublikowała jasne zasady, których muszą przestrzegać jej goście. Na liście znalazł się na przykład zakaz przyprowadzenia dzieci.

Jej ślub, jej zasady

Mam problemy z kontrolą? Tylko dlatego, że nie możesz przestrzegać moich zasad na moim weselu?

- rozpoczęła Rachel Romano i wywołała burzę.

Dziewczyna organizuje własny ślub i wesele. Ma dla swoich gości jasne wytyczne. Chce, aby przestrzegali reguł, bo to jej ceremonia i to ona decyduje, jak ma wygląda ten dzień. W nagraniu na TikToku przedstawiła sześć kluczowych dla niej zasad:

  • Żadnych dzieci i osób poniżej 21. roku życia
  • Żadnego alkoholu dla świadków przed uroczystością
  • Nie pytajcie o to, czy możecie zabrać osobę towarzyszącą, chcemy singli na weselu
  • Zakaz przychodzenia w dżinsach na wesele
  • Dostosuj się do narzuconych kolorów strojów. Chcemy neutralne kolory na swoich zdjęciach
  • Nie stój przed nami i nie rób nam zdjęć

Żadnych dzieci – najważniejsza zasada

O ile wszystkie zasady Rachel mogą budzić u poszczególnych osób sprzeciw, o tyle z pewnością najbardziej kontrowersyjna zasada dotyka rodziców małych dzieci. Dziewczyna nie zaprasza żadnych dzieci. Nie są mile widziane także osoby poniżej 21. roku życia.

Wesele to impreza dla dorosłych. Dzieci plączą się pod nogami. Ja tego nie chcę. Niech rodzice piją drinki, a dzieci zostaną w domach

- przekonuje Rachel.

Internauci raczej się z nią zgadzają.

Dziękuję ci za to!
Wesele to nie impreza dla dzieci!

- komentują.

Dziewczyna doskonale argumentuje każdą zasadę. Na przykład nie chce, aby jej świadkowie pili alkohol przed uroczystością, bo była na wielu weselach, podczas których druhna i drużba byli najzwyczajniej w świecie pijani i nie potrafili sprostać obowiązkom.

Zasady panny młodej znalazły wśród internautów uznanie:

Mieliśmy gościa (26 lat), który pojawił się na weselu mojej córki w SZORTACH!!! Prawie straciłem rozum, jak go zobaczyłam!
Wydaje mi się, że brak osoby towarzyszącej to trochę za dużo, ale rozumiem, że nie możesz sobie na to pozwolić. Rozumiem twoje argumenty.

A wy co sądzicie? Takie zasady dla gości to przesada?

Więcej o: