To najchętniej flirtujące znaki zodiaku. Zdarza im się kokietować, nawet gdy są w stałym związku

Uwielbiają uczucie motylków w brzuchu, a w niewinnym flircie nie widzą nic złego. Uskuteczniają go, nawet gdy mają stałego partnera. Za ich działaniami rzadko stoi chęć zaszkodzenia swojej relacji, raczej robią to, by nie wypaść z wprawy. Te znaki zodiaku to urodzeni flirciarze!

Według astrologii to kolejna cecha zapisana w gwiazdach. Uczucia, które pojawiają się gdy flirtują, są dla nich uzależniające i potrzebne do funkcjonowania niemal jak oddychanie. Mimo że w związku są szczęśliwi, tęsknią za dreszczykiem emocji związanym z pierwszymi randkami. Poznaj najbardziej flirciarskie znaki zodiaku!

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Baran — jego drugą naturą jest flirt

Baranem rządzi gorący Mars. Dzięki wrodzonej odwadze oraz spontaniczności nie boi się podejmować gry z kimś, kogo dopiero poznał. Jego niebywała charyzma tylko mu to ułatwia. To znak zodiaku o prawdziwie ognistym temperamencie, w związku potrzebuje namiętności i pasji. Rutyna zabija jego uczucia i najczęściej kieruje je w kierunku innych. 

Marieta ŻukowskaMarieta Żukowska zachwyca w skąpym bikini. "Remont w takim stroju..."

Bliźnięta lubią wyzwania i często wydają się zakochani

To prawdziwi mistrzowie komunikacji — zawsze wiedzą, co powiedzieć, co ułatwia im skuteczne flirtowanie. W końcu rządzi nimi komunikacyjny Merkury. Gdy ktoś ich zainteresuje, potrafią skupić na nim całą swoją uwagę. Przez takie zachowanie mogą zostać odebrani jako zakochani, dlatego chętnie im się ulega. Najczęściej jest to złudne — zodiakalne Bliźnięta lubią podejmować wyzwania i flirtować, jednak zazwyczaj nie spoczywają na jednej osobie. Nawet będąc w związku, lubią sobie niewinnie poflirtować. Ot, dla sportu.

Waga wymaga zapewnień o uczuciach i swojej urodzie

Waga stawia na taktykę. Z początku udaje niedostępną, jednak wszystko jest dokładnie przemyślane. Lubi zabawę w kotka i myszkę. Jest bardzo dyskretna w swoim flircie. Wagą rządzi Wenus, przez co rozmowa z nią jest niezwykle urokliwa — lekka, przyjemna, aż chce się więcej. Realizuje swój plan po trochu, lubi być zdobywana, przez co daje siebie po kawałeczku. Gdy flirtuje w związku, oznacza to najczęściej, że czuje się niedowartościowana. Potrzebuje ciągłego potwierdzenia w uczuciach.

Więcej o: