Odmieniona Edyta Górniak zachwyca nową fryzurą. "Jak świeżo i delikatnie!"

Edyta Górniak przeszła metamorfozę! Obcięła włosy i wybrała najmodniejsze cięcie tego sezonu. Fani docenili ten look. W komentarzach aż roiło się od komplementów w stronę artystki. Jej nowy wizerunek uznano niemal jednogłośnie za podkreślający urodę.

Edyta Górniak zdecydowała się nieco odświeżyć swój wizerunek. Zmieniła fryzurę, a wideo, na którym ją prezentuje, umieściła na Instagramie. Piosenkarka postawiła na popularne, uniwersalne cięcie, które jest idealne na lato! Fani entuzjastycznie podeszli do tej metamorfozy. Dali tego wyraz w komentarzach.

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak i drożyźnie w Ameryce

Edyta Górniak zmieniła fryzurę! Wybrała cięcie, które jest idealne na lato

Edyta Górniak opublikowała post, gdzie na wideo prezentuje nową, letnią fryzurę. Wybrała popularne od wielu lat cięcie Short Bob, którego cechą charakterystyczną są krótsze pasma z tyłu i dłuższe z przodu. Włosy zawijają się do wewnątrz, nie wymagają szczególnej stylizacji. Układają się niemal natychmiast po przeczesaniu, a co najważniejsze, taka fryzura dodaje im objętości. Artystka w takiej fryzurze wygląda bardzo delikatnie i kobieco. Short Bob i Long Bob to najmodniejsze damskie cięcia na lato 2022, zatem gwiazda idealnie wpasowała się również w najnowsze trendy.

 

Edyta Górniak zachwyciła fanów nową fryzurą na lato. Co napisali w komentarzach?

Fani i fanki Edyty Górniak, którzy tłumnie obserwują ją na Instagramie, postanowili skomentować nowy wizerunek divy. Niemal jednogłośnie uznali, że takie cięcie dodaje wdzięku i bardzo jej w nim do twarzy. Czytamy:

Bogini piękna
Ładnie, w każdej fryzurze jesteś piękna ciałem i duchem
jak świeżo i delikatnie
E tam, Pani w każdej fryzurze pięknie
Jesteś piękną śliczną wspaniałą kobietą
Edytko wyglądasz fantastycznie
Super fryzurka, wygląda Pani bardzo naturalnie

Najmodniejsza fryzura na lato to Bob! Jakie cięcia jeszcze królują w tym sezonie?

Edyta Górniak postawiła na fryzurę Short Bob. W tym sezonie króluje też Long Bob, Pixie Cut, a także grzywka curtain bangs. Każda z tych fryzur nie tylko dodaje objętości, ale i odmładza. To fryzury uniwersalne i ponadczasowe, choć np. Pixie Cut uchodzi za look dla wyjątkowo odważnych.

Więcej o: