Pozowała do idealnego zdjęcia, gdy usłyszała krzyk męża. Nie spodziewała się, co stanie się za chwilę

Okres wakacyjny to czas urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas pragnie jednak wrócić z niezapominanymi i zapierającymi dech w piersiach fotografiami. Rosangela de Silva o tym zdjęciu z pewnością długo będzie pamiętać.

Jak wykonać idealne zdjęcie z wakacji? Wiele osób z pewnością wymieniłoby odpowiedni sprzęt, ustawienia, ostrość, nasłonecznienie aż po właściwą pozycję. Jednak Rosangela de Silva dodałaby do tego zestawu jeszcze jedną kwestię, a mianowicie... trochę szczęścia. 

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. 'Zdecydowanie lepiej niż w krótkich' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska ma najmodniejszą torbę na lato za 1130 zł

Zobacz wideo Karolina Pisarek wybrała się na wakacje z narzeczonym i popularnymi influencerami. Pokazała apartament prezydencki

Pozowała do idealnego zdjęcia. Tego się jednak nie spodziewała 

Ta sesja zdjęciowa miała być wspaniałą pamiątką z wakacji. Cudowna sceneria wśród fal, piękna biała suknia i wiatr we włosach. Natura miała natomiast na tę fotografię inne plany, co uwiecznione zostało na nagraniu. 

 

Zdjęcie zapewne byłoby niezwykłe, gdyby nie nadciągająca fala, która zepchnęła kobietę ze skały. Jak donosi portal Popularne.pl, Rosangela de Silva znajdująca się na zdjęciu, przyznała, że była całkowicie zaskoczona: 

Byłam z mężem na plaży i w pewnej chwili postanowiłam zrobić sobie zdjęcie na jednej ze skał. Wydawała się wprost idealna do tego celu. Nie wiedziałam, że mąż kręci film. Kiedy starałam się wybrać najlepszą pozycję, zaczął krzyczeć coś o fali. Nie zrozumiałam, o co mu chodziło, dopóki fala nie strąciła mnie ze skały. To było kompletne zaskoczenie.

Przez dw tygodnie jeździłam codziennie do pracy rowerem Przez 2 tygodnie jeździłam do pracy rowerem. Zmianę zobaczyłam w wyglądzie i portfelu

Całe szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń oraz nic się jej nie stało. Początkowo miała to być fotografia, ale okazało się, że mąż de Silvy nagrywał przygotowania żony do "idealnego zdjęcia". Filmikiem "zza kulis sesji" postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Choć na pierwszy rzut oka zdarzenie wygląda dość groźnie, to z czasem będzie zapewne śmieszną anegdotą wakacyjną dla Rosangeli. 

Więcej o: