Doda zachwyciła figurą w odważnej sukience: "Mistrzowie drugiego planu są w szoku"

Doda po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Tym razem zachwyciła zdjęciami, na których zapozowała w odsłaniającej ciało kreacji. Tylko spójrzcie na te nogi! - Nie wiele w Polsce jest kobiet, które w tak wspaniały sposób potrafią okazywać swoje wdzięki - komentują fani.
Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. 

Doda pokazała się w odważnej kreacji. Wszyscy patrzą na jej figurę: "Jak Ty to robisz że jesteś takim sztosem?"

Doda podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu kilkoma zdjęciami, na których zapozowała w odważnej kreacji. Mocno wycięty, intensywnie pomarańczowy zestaw podkreślił figurę gwiazdy. - Orange is a New black Bitch - napisała Doda pod zdjęciem.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się tysiące polubień oraz komentarzy:

Boskaaa
Jaka figura
Ci panowie z tyłu
Najlepsi i tak mistrzowie drugiego planu są w szoku
Kobieta rakieta!
2 zdjęcie to kosmiczny sztos - udooo!!!! Figura Top of the Top!
Bogini piękna
To ciało to maszyyyyyna
Panowie w szoku, ale co się dziwić
Pozamiatane! Ogień
Perfekcyjna figura
Nie wiele w Polsce jest kobiet, które w tak wspaniały sposób potrafią okazywać swoje wdzięki
Jak Ty to robisz że jesteś takim sztosem?

- czytamy.

Jak Doda dba o swoją figurę?

Gwiazda nie ukrywa, że za jej świetną formą stoi przede wszystkim dieta oraz regularna aktywność fizyczna. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i DIETA, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o mojej diecie zapraszam prześledzić moje posty gdzie rozpisałam dokładnie co jem i jak jem od 10 lat - napisała ostatnio w jednym z postów. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - przyznała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: