Michał Wiśniewski nie mógł powstrzymać łez! Ten występ poruszył wszystkich. "Jakie to jest przepiękne"

Michał Wiśniewski z okazji 25-lecia istnienia zespołu "Ich Troje" zaprosił na scenę gości specjalnych, w tym swoje dzieci. Jego występ z córką Etiennette zachwycił internautów. Sam Michał nie krył wzruszenia, gdy jego pociecha chwyciła za mikrofon.

Kilka dni temu zespół "Ich Troje" podczas 6. dnia Festiwalu Weselnych Przebojów świętował swoje 25-lecie. Nie brakowało czułych wyznań i wzruszeń. Całe show skradł występ Michała Wiśniewskiego z jego "średnią" córką Etiennette. Chyba niewiele osób spodziewało się, że pociecha artysty ma taki głos i doprowadzi go do łez. Ich duet jednocześnie był rozmową. 

Zobacz wideo Wiśniewski do Prokopa: Jeżeli rzeczywiście cię zniesławiłem, to zapraszam do sądu

Jubileusz "Ich Troje" w Mrągowie. Michał Wiśniewski zaprosił gości

Michał Wiśniewski wraz z zespołem, którego obecny skład tworzy jeszcze Anna Świątczak i nieodłącznie od lat Jacek Łągwa, w ubiegły weekend świętował jubileusz zespołu. Nazwa wydarzenia to 25-lecie, ale w rzeczywistości zespół kończył 27 lat. Zmiana daty podyktowana została pandemią. Na scenie pojawiło się wielu znakomitych gości. Największym zaskoczeniem był występ Dody, której Wiśniewski zadeklarował dozgonną przyjaźń, ale i "Nocnego Kochanka", który wykonał metalową wersję utworu "Kochaj mnie kochaj". Oprócz nich na scenie pojawiła się dwójka dzieci wokalisty.

Córka Michała Wiśniewskiego wycisnęła łzy z ojca. Ten występ poruszył wszystkich!

Jak sam wokalista mówi, jego "średnia" córka, czyli Etienette, której wychowanie dzieli z Anną Świątczak, jest jedną z jego "największych przebojów". Przebojami nazywa oczywiście utalentowane dzieci, które nie przestają go zaskakiwać. Nastolatka do niedawna ukrywała swój talent muzyczny, ale odkąd nagrała z popularnym tatą utwór pt. "Jest tak czyli rozmowa ojca z córką" jest na językach niemal całej Polski. Podczas jubileuszu zespołu zaśpiewali ten utwór wspólnie. Jego tekst opowiada o tym, jak bardzo ojciec troszczy się o swoje dziecko, ale jednocześnie chce dać mu wolność i szczęście. Kiedy przyszedł czas na zwrotkę śpiewaną przez Eti, Wiśniewski nie mógł powstrzymać łez. Latorośl wokalisty zaśpiewała wówczas fragment:

(...) jeszcze nie wiem, kiedy mam swoją drogą śmiało iść tato, ale szansę daj. Czasem skoczyć, być tak głową w dół, być jak ten ptak. Żebym mogła poczuć to, jak piękny jest ten świat.

Na twarzy Wiśniewskiego ukazało się przeogromne wzruszenie, które zauważyli także widzowie, zarówno w amfiteatrze, jak i przed telewizorami. Pod nagraniem z koncertu zamieszczonym w serwisie Youtube czytamy:

Boże jakie to jest przepiękne
Pan Michał ma super relacje z dziećmi .Gratuluję i uważam że jest super tata .
Możecie mówić co chcecie ale kocham to jak on jest dumny ze swoich dzieci. Naprawdę je kocha dba pomaga się rozwijać
Popłakałam się razem z nim...
 

Podczas koncertu ze znanym ojcem wystąpił także jego uzdolniony syn Xavier, owoc małżeństwa z Mandaryną. Najstarsza pociecha gwiazdora wykonała wraz z nim utwór "Out of the dark" który był coverem piosenki niemieckiego wokalisty Falco, (po którym ma imię najmłodszy syn Wiśniewskiego). Xavier, który od niedawna otwarcie mówi o swojej depresji i stara się publicznie uświadamiać młodych ludzi, na temat szukania pomocy wśród bliskich, zaśpiewał wraz z tatą właśnie o wyjściu z mroku i zmaganiu się z własnymi demonami. Ten występ również zyskał ogromne uznanie w sieci. 

 

Warto zaznaczyć, że reszta dzieci Wiśniewskiego również jest bardzo utalentowana. Jego najmłodsza pociecha z małżeństwa z Anną Świątczak - Vivienne Vienna nazywana "Vivi" wydała już jakiś czas temu swój solowy singiel. Jej utwór pt. "Deszczyk" w serwisie Youtube zebrał już ponad 200 tys wyświetleń. Najstarsza zaś córka, z małżeństwa z Mandaryną - Fabienne nazywana "Fabką" jest uzdolniona tanecznie, ale i plastycznie. Niedawno dostała się na upragnione studia na ASP. 

Więcej o: