Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch dwa tygodnie po czwartym porodzie. "Bardzo Ci za to dziękuję"

Aleksandra Żebrowska opublikowała dwie fotografie, które zachwyciły jej fanów. Młoda mama pokazała, jak prezentuje się jej ciało chwilę po czwartym porodzie. "Nic piękniejszego dziś nie zobaczę" - komentują jej fani.

Aleksandra Żebrowska po raz czwarty została mamą — pod koniec lipca urodziła córeczkę. Wraz z mężem, Michałem Żebrowskim, wychowuje już trzech synów. W poniedziałek na Instagramie opublikowała zdjęcia, które wywołały lawinę komentarzy.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Ciąża bez filtra? Aleksandra Żebrowska pokazuje, jak jest naprawdę

Aleksandra Żebrowska znana jest z poczucia humoru. Na Instagramie zdradza, jak zmieniało się jej ciało oraz z rozbrajającą szczerością dzieli się ciążowymi anegdotkami. Nie używa filtrów, ani retuszu, nie koloryzuje rzeczywistości. Prezentuje siebie taką, jaką jest naprawdę, bez idealnych kadrów i poz. Właśnie to podejście sprawia, że jedni ją kochają, a inni nie znoszą.

Aleksandra Żebrowska pokazała swój brzuch po czwartym porodzie

Poniedziałkowe zdjęcia wywołały lawinę komentarzy. Na jednym z nich pokazała się w różowej bluzie z trafnym napisem "Wystarczająco piękna". Jednak to drugie wzbudziło najwięcej emocji — zapozowała na nim nago, by pokazać, jak prezentuje się jej ciało zaledwie dwa tygodnie od czwartego porodu. Choć po ciąży wiele kobiet boryka się z kompleksami i chce jak najszybciej powrócić do formy, Ola Żebrowska nie ma problemu z pokazaniem, jak wygląda naprawdę. Ciało każdej kobiety, w szczególności po ciąży, jest wyjątkowe, piękne i zasługuje na szacunek. Pod fotografiami przeważają pozytywne komentarze, jednak nie zabrakło krytyki.

 
Wyglądasz wspaniale!

- napisała Martyna Wojciechowska.

Ola jesteś niesamowita! Piękna istoto!

- skomentowała Anna Skura.

Uwielbiam Olę oglądać. Jest taka autentyczna i wyluzowana. Nic tylko się od niej uczyć
Nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę
Uwielbiam Ola! Coś pięknego, wspaniałego! Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko!
Bardzo Ci za to dziękuję. Jestem przed pierwszą ciążą, przed pierwszym porodem, wiem, że nic w moim ciele nie będzie wtedy jak teraz. Ale jakoś czuję, że będzie pięknie
wszędzie tylko nagość, mimo że jestem osoba młodą nie rozumiem dlaczego jest taka potrzeba ciągłego pokazywania nagiego ciała dla mnie jest nie do zaakceptowania ta golizna
Więcej o: