Oburzony rolnik pokazał, co ludzie wyprawiają na polu. "To jest po prostu masakra"

- Niektórzy mam wrażenie niestety nie kumają tego, że to jest nasza praca, to są nasze pieniądze... - mówi na TikToku poirytowany zachowaniem ludzi rolnik. - "Po policję bym dzwoniła i tyle", "Brak słów na takich ludzi" - komentują internauci.
Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów i stają się viralami. Można tam znaleźć nie tylko popularne układy taneczne, przeróżne triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. 

Rolnik pokazał, jak niektórzy zachowują się na polach. Internauci oburzeni: "Do cudzego domu też wchodzicie bez pytania?"

Michał, który na TikToku prowadzi profil pod nazwą @rolnik.nieprofesjonalny, udostępnił ostatnio filmik, na którym pokazał i w kilku zdaniach odniósł się do zachowania ludzi na polach. - To nie fejk. Dokładnie dobę po wczorajszej sesji zdjęciowej mamy kolejną sesję zdjęciową na tym samym polu. (...) No ogólnie to nie jest sytuacja jednostkowa, bo te sytuacje zdarzają się praktycznie codziennie. (...) Niektórzy mam wrażenie niestety nie kumają tego, że to jest nasza praca, to są nasze pieniądze, nasz teren, nasze uprawy i powinno się po prostu czyjąś własność szanować - powiedział na nagraniu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Do cudzego domu też wchodzicie bez pytania?
Napisz że sesja zdjęciowa 100 zł i będzie po kłopocie
Chciałabym zobaczyć takie łażenie po czyimś polu w Teksasie
Powinieneś wystawić tablice informacyjne: "wchodzisz na własne ryzyko, właściciel działki ma śrutówkę i poluje"
Po policję bym dzwoniła i tyle
Mieszkam na wsi i niedaleko mojego domu jest właśnie pole słoneczników. To jest po prostu masakra. Całe wycieczki, pełno aut, drabiny nawet wstawiają
Brak słów na takich ludzi

- czytamy.

Więcej o: