Pokojówka ostrzega, czego nie dotykać w pokoju hotelowym. Jej wypowiedź na pewno cię zaskoczy

W okresie wakacyjnym często korzystamy z hoteli. Wchodząc do pokoju, mamy wrażenie, że został on porządnie wysprzątany. Niestety, czasami prawda bywa inna. Kobieta, która od lat pracuje w branży, przestrzega, czego nie należy dotykać w pokoju hotelowym.

Mimo że koniec wakacji i okresu urlopowego zbliża się nieubłaganie, warto znać wskazówki, które ułatwią nocowanie w hotelu. Wieloma z nich na swoim TikToku, dzieli się użytkowniczka o nicku QueenEvangeline25. Kobieta od wielu lat pracuje w jednym z amerykańskich hoteli. 

Pokojówka podpowiada, czego nie dotknęłaby w pokoju hotelowym

Evangeline założyła TikToka, aby móc dzielić się kulisami swojej pracy z szerszym gronem odbiorców. Chętnie wrzuca także różne porady, dzięki którym możemy ułatwić i umilić sobie pobyt w hotelu. Na dwóch takich filmikach wyznała, czego nigdy nie zrobiłaby w pokoju hotelowym. Choć niektóre z wymienionych zachowań są dobrze znane, jedno z nich naprawdę szokuje.

Te rzeczy prane są niezwykle rzadko. Z czego nie korzystać w pokoju hotelowym?

Kobieta wyznała, że nie wyobraża sobie chodzić boso po dywanie czy wchodzić w taki sposób pod prysznic. Nigdy nie użyłaby pilota do telewizora bez uprzedniego wyczyszczenia go własnym specyfikiem. Tak samo myje szklanki przed ich użyciem. Chociaż zdarza jej się skorzystać z ręczników hotelowych, nie użyłaby myjki, mimo iż są one dokładnie myte i odkażane. Jednak największym zaskoczeniem może być to, co mówi o narzucie na łóżko. Według niej narzuty są prane... raz na rok. Kobieta przyznaje, że nigdy by na żadnej nie usiadła i ściąga je zaraz po wejściu do pokoju. Zaznacza także, że teraz niektóre hotele używają prześcieradeł jako narzut na łóżka i one są w porządku.

Filmiki wywołały lawinę komentarzy. Internauci dzielą się swoimi doświadczeniami

Tematy poruszane przez Evangeline wywołały prawdziwą burzę. Oba filmiki obejrzało już ponad milion osób, a setki komentarzy, które się pod nimi pojawiły, świadczą o tym, jak potrzebne były. Komentujący chętnie dzielą się swoimi przeżyciami oraz trikami na to, jak jeszcze bardziej ułatwić sobie pobyt i korzystanie z hotelowych udogodnień.

Więcej o: