Anna Wyszkoni ma nową fryzurę! To najmodniejsza grzywka w tym sezonie. Fani: ale fajnie wyglądasz!

Anna Wyszkoni opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zaskoczyła fanów. Wokalistka zmieniła fryzurę, a co więcej - wybrała najmodniejszą grzywkę w tym sezonie! W tej fryzurze jej bardzo do twarzy, co z resztą zauważyli obserwatorzy, komplementując ją w komentarzach.

Była wokalistka "Łez" od lat zachwyca urodą. Anna Wyszkoni aktualnie prowadzi karierę solową, ale udziela się też chętnie w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza wiele fotografii, z których niektóre stanowią inspiracje modowe. Tym razem pokazała się w nowej fryzurze.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Anna Wyszkoni w nowej fryzurze. To najmodniejsza grzywka w tym sezonie!

Anna Wyszkoni postawiła na naturalny look z grzywką. Wybrała grzywkę "bottleneck bangs", która jest hitem sezonu! To włosy obcięte na prosto, ale z puszczonymi po obu stronach kosmykami. Może być krótsza na samym środku, ale nie musi. Grzywka gwiazdy zaczyna się przy samym przedziałku na środku głowy i swobodnie opada na czoło. Gwiazda dodatkowo upięła włosy w kok. Fani skomentowali:

Aniu, to Ty jesteś gorąca
Ale fajnie wyglądasz!
Fajnie wyglądasz.super
Osz Tyyy
 

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz zachwyca sukienką na wesele. Kolor? "Bajeczny"

Anna Wyszkoni ma najmodniejszą grzywkę. Jakie są modne fryzury na lato 2022?

Najmodniejsze fryzury na lato to nie tylko grzywka "bottleneck bangs", ale też "curtain bangs", która polega na rozdzieleniu włosów nad czołem na dwie strony i delikatnym wywinięciem ich, lub podkręceniem na zewnątrz. Takie działanie świetnie wysmukla optycznie twarz. W tym sezonie hitem są też włosy kręcone, falowane i tzw. "wet look", czyli delikatnie zwilżone pasma, które wyglądają jak po kąpieli w morzu. Wróciła także moda na uniwersalną i ponadczasową fryzurę "Bob", która nie wymaga szczególnego układania. W tym sezonie zapomnij jednak o "mullet hair" czyli hicie poprzednich wakacji. Dla odważnych kobiet, które cenią sobie komfort podczas upałów, polecany jest "Pixie Cut", czyli fryzura krótka i mocno wycieniowana.

dywan Jak wyczyścić dywan na sucho? Wystarczy wetrzeć sodę oczyszczoną

Więcej o: