Pamiętacie Pawła z "Pierwszej Miłości"? Dziś Mikołaj Krawczyk ma 41 lat. Wiemy, co u niego słychać

Mikołaj Krawczyk zagrał w serialu "Pierwsza Miłość" Pawła. Nie on jedyny wcielił się w tę postać. Zastąpił Mateusza Janickiego, który niestety zrezygnował z tej roli. Krawczykowi rola w serialu przyniosła popularność i miłość. Dziś ma 41 lat. Co u niego słychać?

Mikołaj Krawczyk zagrał Pawła w serialu "Pierwsza Miłość", ale to nie był jego aktorski debiut. Pomimo tego, że rola byłego wychowanka Domu Dziecka przyniosła mu popularność, już wcześniej można było go zobaczyć w popularnych produkcjach. Jako nastolatek stawiał pierwsze kroki w teatrze, a w 2001 roku zagrał w serialu "Klan". Jako serialowy przyjaciel Oli Lubicz zagościł tam aż na 4 lata. Dopiero w 2005 roku trafił do obsady "Pierwszej Miłości" i został tam aż do roku 2013. Co u niego słychać?

Zobacz wideo Wywiad z Julią Chętnicką, bohaterką serialu "Królowa"

Mikołaj Krawczyk w serialu "Pierwsza Miłość". Na planie narodziło się uczucie

Mikołaj Krawczyk w serialu "Pierwsza Miłość" wcielił się w postać Pawła Krzyżanowskiego, partnera Marysi Radosz (Aneta Zając). "Odziedziczył" rolę po Mateuszu Janickim, który musiał zrezygnować, gdyż studia na krakowskiej PWST uniemożliwiły mu granie w serialu. Jak się okazało, ze strony produkcji był to świetny wybór. Krawczyk znakomicie odnalazł się w tej roli, a z czasem zyskał o wiele więcej niż tylko popularność. Z serialową partnerką połączyło go uczucie także w życiu prywatnym, ale co ciekawe, nie poznali się na planie serialu. Znali się dużo wcześniej, ponieważ Aneta Zając była jego koleżanką ze studiów. Para była ze sobą siedem lat, a owocem związku jest dwójka dzieci. Niestety, rozstali się w 2011, a krótko po tym aktor zrezygnował z dalszej gry w serialu. Zanim jednak to zrobił, rozkochał w sobie inną serialową partnerkę! Poznał Agnieszkę Włodarczyk, z którą również był w związku, a para nawet się zaręczyła.

Mikołaj Krawczyk to nie tylko aktor, ale i muzyk. Gdzie realizował swój talent?

Mikołaj Krawczyk oprócz talentu aktorskiego może pochwalić się talentem muzycznym. Oprócz tego, że jego talent wokalny można było podziwiać w programie "Jak oni śpiewają", celebryta w 2014 roku został wokalistą zespołu Rockoholic. Wystąpił w teledysku do piosenki zespołu Chemia „Letter".

Mikołaj Krawczyk w 2022 roku. Dziś ma 41 lat. Bardzo się zmienił?

Mikołaj Krawczyk nieco zmienił swój image. Na jego twarzy pojawił się zarost, obciął długie włosy, a na ciele ma liczne tatuaże. Nadal zachwyca wysportowaną sylwetką i co ciekawe, nie zrezygnował z gry aktorskiej. Obecnie można go oglądać w serialu "Komisarz Mama" w roli podkomisarza. Prywatnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Sylwią Juszczak.

 
Więcej o: