Madonna świętuje 64. urodziny, namiętnie całując się z kobietami. "Zazdroszczę twoim przyjaciołom"

Madonna od lat uznawana jest za królową muzyki pop i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Artystka 16 sierpnia skończyła 64 lata, a fotografiami z imprezy postanowiła podzielić się mediach społecznościowych. Urodziny nie były jednak jednym powodem do hucznego świętowania.

Madonna w branży muzycznej działa już od ponad 40 lat. Nie tylko hity tj. "Like A Virgin", "Vogue" czy "Hung Up" zapewniły jej miano królowej muzyki pop, ale też jej odważny, a często wręcz szokujący wizerunek. Gwiazda w swoich teledyskach i na koncertach niejednokrotnie przełamywała tematy tabu. 16 sierpnia amerykańska piosenkarka obchodziła swoje 64. urodziny, czym postanowiła podzielić się z fanami w mediach społecznościowych. 

Madonna skończyła 64 lata! Mogła liczyć na wiele ciepłych słów od fanów

Madonna od lat wzbudza zainteresowanie nie tylko fanów, ale też i mediów. Trzeba jednak przyznać, że od początku swojej kariery gwiazda przeszła ogromną metamorfozę nie tylko ze względu na upływający czas, ale też zamiłowanie do medycyny estetycznej. Mimo to gwiazda wciąż zachwyca urodą oraz formą, co widać na ostatnio umieszczonych w sieci zdjęciach. Pod urodzinowym postem 64-latki nie zabrakło życzeń i ciepłych słów od fanów:

Zazdroszczę twoim przyjaciołom
Wszystkiego najlepszego Królowo!
Królowa życia!
Jesteś najpiękniejszą kobietą
Wyglądasz niesamowicie
Wszystkiego najlepszego dla jednej i jedynej, legendarnej królowej popu 
Zobacz wideo Madonna świętuje 64. urodziny

Urodziny to niejedyny powód do świętowania dla Madonny 

W tym roku Madonna swoje urodziny obchodzi we Włoszech, ale to niejedyna okazja do celebrowania. Gwiazda świętuje tam także 22. urodziny swojego najstarszego syna Rocco. Ponadto zbliża się również premiera kompilacji "Finally Enough Love", czyli remiks wszystkich hitów Madonny, które dotarły do pierwszego miejsca tanecznej listy Billboardu, a było ich aż 50. 

 
Więcej o: