Ania Wendzikowska zapozowała nago. Fani podzieleni: "Cudowna", "Tragicznie"

- Od zawsze mówię, że ciało to nic wstydliwego. Mamy takie samo - pisze Ania Wendzikowska w poście na Instagramie. Dołączyła także zdjęcie, na którym zapozowała nago. - Po co robi się takie okładki? - zapytała jedna z osób. Riposta dziennikarki? Mistrzowska!
Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Anna Wendzikowska jest jedną z popularniejszych dziennikarek w Polsce. Na swoim koncie ma wywiady z takimi gwiazdami, jak Leonardo DiCaprio, Ryan Gossling czy Angelina Jolie. Aktywnie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 495 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Ania Wendzikowska: "Od zawsze mówię, że ciało to nic wstydliwego"

Ania Wendzikowska opublikowała ostatnio na swoim profilu post, w którym przypomniała swoją sesję okładkową z 2017 roku, do której zapozowała nago. Odniosła się także do tematu zasłaniania ciała przez kobiety. - Totalnie ze mną rezonuje akcja @ane_ratownica Thank you. Od zawsze mówię, że ciało to nic wstydliwego. Mamy takie samo. Połowa z nas - jeden rodzaj. Druga połowa - drugi rodzaj. I niby dlaczego, według jakiej logiki, my kobiety powinnyśmy zasłaniać się bardziej? Sama nie wyskakuję na plażę topless, ale totalnie szanuję Francuzki czy Hiszpanki za to, że jest to dla nich najnormalniejsza rzecz na świecie, ciało to sama natura. Są rzeczy, których niektórzy powinni się wstydzić zdecydowanie bardziej niż ciała - napisała.

Lipińska i Ostaszewska topless Lipińska i Ostaszewska opalają się topless. Mają w tym wspólny cel

Po co robi się takie okładki?

- zapytała jedna z osób.

Żeby uwolnić cycki

- odpowiedziała dziennikarka.

To skąd taki dysonans? Jeśli to popierasz, to czemu sama nie opalasz się topless np. zagranicą?

- dopytała inna.

Bo mam w sobie ten społeczny paradygmat... plus nigdy nie wiem, czy ktoś mi nie zrobi zdjęcia, wady mojego zawodu. Ale po domu ZAWSZE chodzę nago

- wyjaśniła Ania Wendzikowska.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy o internautek oraz internautów. Znaczna większość była zachwycona efektem sesji zdjęciowej:

Ach te zmiany klimatyczne i upały. Mamy bardzo gorące lato
Ale odważna i piękna okładka!! Brawo
Weź... to nie fair tak pięknie wyglądać... zazdro
Podziwiam Panią, wiele sukcesów w przyszłości
Zazdroszczę i ciała i figury. Zdjęcie cudowne!
Sama prawda. Skoro facet może pokazać się topless to dlaczego kobieta nie?
Piękna okładka! I tak, zdecydowanie są rzeczy, których powinniśmy się wstydzić bardziej niż ciała!!!

- czytamy. Znalazły się jednak i takie osoby, którym nie do końca spodobał się kadr na okładce:

Doda zachwyciła figurą w odważnej sukience: 'Mistrzowie drugiego planu są w szoku' (zdjęcie ilustracyjne) Doda zachwyciła figurą w odważnej sukience: "Mistrzowie drugiego planu w szoku"

Może nie każdy ma ochotę oglądać?
Straszne i nie potrzebne! Co się nie robi dla kasy! Smutne i tragicznie bo uważałam Cię za super osobę. Przykro
Brawo brawo, ale ciekawe czy wyszłabym z ciałem plus size na ulice? To wszystko takie k***a na pokaz :) bez obrazy. No ja mając takie ciało też bym wyszła, ale mając 40kg więcej wstydziłabym się, sama przed sobą
Nie rozumiem tego przesłania, jaki jest jej cel? Nagle zasłanianie biustu przez kobiety jest nielogiczne? Zmierzamy do tego aby kobiety spacerowały na nadmorskich deptakach, siedziały w kawiarniach bez biustonosza? Skoro panowie siedzą z gołymi brzuchami. Biust kobiecy ma konotacje erotyczne czy tego chcemy czy nie. Męski biust takich konotacji nie ma

- komentują.

Więcej o: