Te znaki zodiaku są uważane za nieczułe. Ciężko przychodzi im okazywanie emocji

Najmniej czułe znaki zodiaku rozpoznasz niemal od razu. Nie okazują uczuć z entuzjazmem i często są odbierane jako chłodne i mało empatyczne. Podchodzą do życia bardzo na poważnie i nie w głowie im spontaniczne rzucanie się na szyję.

Nieczułe znaki zodiaku nie lubią okazywać emocji. Są z pozoru chłodne i mało spontaniczne. Zamiast spytać, czy potrzebujesz pomocy, wolą zastanowić się, czy same mają problem. Raczej szukają w relacjach z ludźmi korzyści, niżeli zrozumienia i przyjaźni. Trzeba wiele czasu, aby mogły kogoś do siebie przekonać. Kiedy to zrobią - są dobrymi przyjaciółmi, ale wymagają wiele zrozumienia i cierpliwości.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Panna bywa nieczuła. Ten znak zodiaku myśli najczęściej o sobie

Panny bywają nieco egoistyczne. Ich zapisane w gwiazdach usposobienie nakazuje im skupić się na własnej karierze i zainteresowaniach. Na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie oziębłych i nieczułych. Chłodno podchodzą do życia i szybko godzą się z nawet najgorszą rzeczywistością. Aby do nich "dotrzeć" trzeba nieco zbić "skorupę" wyhodowaną przez lata. To często pancerz ochronny, aby nie pokazywać zbyt wielu emocji. "W środku" są opiekuńcze, ciepłe i dobre. 

Ania Wendzikowska zapozowała nago. Fani podzieleni: 'Cudowna', 'Tragicznie' (zdjęcie ilustracyjne) Ania Wendzikowska zapozowała nago. Fani podzieleni: Nie rozumiem tego przesłania

Wodnik to nieczuły znak zodiaku. Trudno przychodzi mu okazywanie emocji

Wodnik uchodzi za osobę skrytą, ale przebiegłą. Te cechy sprawiają, że bywa nieczuły. Ciężko mu empatycznie podchodzić do problemów innych osób, mimo że bardzo się stara. Historie opowiadane przez przyjaciół nierzadko bywają dla niego nudne, a aby wzbudzić jego ciekawość, trzeba wykazać się niemałym intelektem, lub wpasować się w zainteresowania Wodnika. To człowiek trudny w relacjach, ale nie niemożliwy do zniesienia. Jest osobą wierną i oddaną. Mimo że chłodny, bije od niego czasem ciepło.

Ten domowy sposób na kreta zadziwia skutecznością. Pozbędziesz się go ogrodu szybko i tanio Jak pozbyć się kreta z ogrodu? Każdy ogrodnik zna te trzy triki

Skorpion to nieczuły znak zodiaku, który woli swoje towarzystwo

Niewiele Skorpionów to osoby towarzyskie. Większość z nich woli swoje towarzystwo i po prostu samotność. Nie chodzi tutaj o izolowanie się od związków, ale o formę spędzania czasu. Skorpiony to indywidualiści, którzy wolą skupić się na swojej pasji niż żyć w tłumie. Z tego powodu uznawane są za nieczułe i chłodne. Są bardzo konkretne. Jeśli spytasz je o radę, nie dadzą ci wielu wariantów rozwiązania sprawy. Są "zero - jedynkowi" i patrzą na świat bardzo trzeźwo. Ich nieczułość wynika z matematycznego umysłu i niewystarczającej kreatywności. Na próżno w nich szukać artystów i marzycieli. Nieczułość Skorpionów to także brak dostrzegania spraw innych ludzi. Nie wynika to z ich złośliwości, a jedynie usposobienia, które wybrał dla nich kosmos. Trzeba nauczyć się z tym żyć i je docenić.

Więcej o: