Dominika Gwit zapytana o wiarę katolicką. Szczerze odpowiedziała: "Nie wstydzimy się"

Dominika Gwit postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów na Instagramie. Wiele z nich dotyczyło ciąży aktorki, jednak pojawiło się też takie, które dotyczyło wiary. Aktorka postanowiła wprost odpowiedzieć. Zaskoczeni?
Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 167 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aktorka nieustannie zdobywa coraz większą sympatię internautek oraz internautów. Dominika Gwit na swoim profilu regularnie porusza temat samoakceptacji, a ludzie w sieci cenią sobie jej szczerość oraz dystans. - Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Dominika Gwit zapytana o wiarę katolicką. Co odpowiedziała?

Ostatnio Dominika Gwit podzieliła się na Instagramie radosną nowiną, że już za kilka miesięcy wraz z mężem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała. Ze względu na wiele pytań, aktorka postanowiła na swoim profilu zorganizować Q&A. W okienku pojawiło się wiele pytań dotyczących przede wszystkim ciąży, ale jedno dotyczyło także wiary.

Czy jesteście z mężem praktykującymi katolikami?

- zapytała jedna z osób.

Tak, jesteśmy praktykującymi katolikami i nie wstydzimy się o tym mówić. I co bardzo ważne, nie mieszamy wiary z polityką. Myślę, że to w dzisiejszych czasach jest istotne

- odpowiedziała Dominika Gwit.

Dominika Gwit zapytana o wiarę katolicką. Szczerze odpowiedziałaDominika Gwit zapytana o wiarę katolicką. Szczerze odpowiedziała https://www.instagram.com/dominikagwit/

Więcej o: