Modne krótkie fryzury 2022, które odmładzają! Te propozycje noszą znane gwiazdy

Modne krótkie fryzury 2022 dla dojrzałych kobiet nie wieją nudą. Te propozycje odmładzają i odświeżają wygląd. Dodatkowo możemy zobaczyć je u takich gwiazd jak Danuta Stenka, Małgorzata Foremniak czy Katarzyna Skrzynecka.

Bez względu, na ile lat wskazuje nam nasza metryka kobieta w każdym wieku lubi wyglądać modnie i czuć się zadbana. Fryzura to jeden z ważniejszych elementów naszego wyglądu dlatego o nią powinniśmy wyjątkowo zadbać. Oto kilka propozycji dla dojrzałych kobiet, które noszą nawet polskie gwiazdy.

Zobacz wideo David Hasselhoff świętował 70 urodziny. Na imprezie bawiły się gwiazdy "Słonecznego patrolu"

Modne fryzury 2022 damskie. Propozycja, jaką nosi Katarzyna Skrzynecka odmładza

Blunt bob to hit sezonu 2022 wśród fryzur dla dojrzałych kobiet. Od tego klasycznego boba różni się sposobem cięcia. W tej propozycji włosy są lekko pocieniowane na całej długości tak, że kosmyki delikatnie podwijają się pod spód i wyglądają na lżejsze. Ponadto są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają całości charakteru. W tej propozycji możemy oglądać w ostatnim czasie Katarzynę Skrzynecką. Ona jednak dodatkowo do swojej fryzury dodała niezwykle modną w tym sezonie strzępioną i układaną na bok grzywkę.

 

Fryzury na lato: ta Małgorzaty Foremniak to klasyk, który nie wychodzi z mody

Małgorzata Foremniak jest wierna fryzurze, która zapewnia jej swobodę ruchów, ale również daje komfort wyglądu. Jest to oczywiście klasyczny bob zawsze w kolorze blondu. Fryzura ta sięgająca maksymalnie do ramion jest znakiem rozpoznawalnym aktorki. Bob wygląda bardzo efektownie zarówno wyprostowany, jak i lekko pofalowany. Bez wątpienia mogą postawić na to cięcie dojrzałe kobiety, które chcą odświeżyć i odmłodzić swój wygląd.

 

Odmładzające fryzury dla 60-latek. Danuta Stenka wie, jak odjąć sobie lat

Danuta Stenka od dłuższego czasu stawia na lekko drapieżny i mocny look. Jej wyborem było Pixie cut. Jest to krótkie cięcie z widocznym cieniowaniem. Fryzura ta podkreśla i uwydatnia rysy twarzy. Dodatkowo na głowie aktorki możemy zobaczyć zawsze ciemny kolor włosów, co w połączeniu z tą odważną fryzurą udowadnia, że takie odcienie wcale nie muszą optycznie postarzać!

 
Więcej o: