Marta Chodorowska pozuje w skąpym bikini. Nie tylko jego kolor przyciąga uwagę. Fani "wow"

Marta Chodorowska postanowiła zapozować do fotografii w skąpym bikini. Zdjęcie to umieściła na Instagramie. Kolor kostiumu to nie jedyny element, który przyciąga uwagę. Długie nogi i figura aktorki także. Fani komentują "wow".

Marta Chodorowska to rozpoznawana polska aktorka. Większość może kojarzyć ją z roli Klaudii Kozioł w kultowym serialu "Ranczo". Kobieta ta działa prężnie nie tylko w telewizji, ale także w mediach społecznościowych. Na Instagramie w ostatnim czasie pojawił się post, który przyciąga uwagę fanów.

Zobacz wideo Heidi Klum w różowo-czarnym bikini

Marta Chodorowska pozuje w skąpym bikini. Nie tylko kolor kostiumu przyciąga uwagę

Marta Chodorowska postanowiła zapozować do wyjątkowej fotografii. Widzimy na niej aktorkę leżącą na drewnianym molo w skąpym bikini w odcieniu krwistej czerwieni. W tle znajdują się piękne widoki. Najbardziej przykuwa uwagę jednak zgrabna sylwetka kobiety i jej długie nogi. Zdjęcie zostało umieszczone na Instagramie, a fani licznie komentują: 

Wow
Świetnie Wyglądasz
Super ciało
Maga fotka
 

Zalando: bikini marki OYSHO. Ten zestaw zachwyca kolorem

Bliźniacze bikini do tego, które miała na sobie Marta Chodorowska, znaleźliśmy w sklepie Zalando. Dół i górę kupimy w dwóch różnych ofertach, które można połączyć w jedno stylowe bikini o wyrazistym kolorze. Obydwie części są marki OYSHO i są w kolorze czerwonym. Za górę zapłacimy 99,90 zł za dół natomiast 79,90 zł.

Zalando: bikini marki OYSHO. Ten zestaw zachwyca koloremZalando: bikini marki OYSHO. Ten zestaw zachwyca kolorem Zalando

CA: czerwone bikini. Jego cena wynosi niecałe 46,00 zł

W sklepie CA dostępne są również dwie osobne oferty, które w połączeniu tworzą wyjątkowe bikini. Góra wyściełana jest z gładkiego, elastycznego materiału z regulowanymi na długość ramiączkami i regulowanym na szerokość zapięciem na haftki z tyłu. Dół natomiast jest z gładkiego materiału ze streczem z lekką podszewką. Cena za każdy z tych elementów wynosi 22,99 zł, a więc za obydwie części zapłacimy niecałe 46,00 zł.

CA: czerwone bikini. Jego cena wynosi niecałe 46,00 złCA: czerwone bikini. Jego cena wynosi niecałe 46,00 zł CA

Więcej o: