Niesamowity występ młodej Polki w zagranicznym "Mam Talent". "Jest inspiracją dla nas wszystkich"

Niesamowita Sara James została nagrodzona złotym przyciskiem w "America's Got Talent", co zagwarantowało jej udział w ćwierćfinale. O tym samym marzyła młodziutka Polka, która razem z koleżankami dała niesamowity występ w indonezyjskiej wersji show.

Alicja Marta Kowalska ma 12 lat i mieszka z rodzicami na Bali. Wraz z koleżankami wzięła udział w indonezyjskim "Mam Talent". Dziewczynki zaprezentowały trudny i wymagający układ akrobatyki powietrznej na kole. Ich występ zauroczył jurorów oraz widownię, która nie szczędziła oklasków.

Zobacz wideo Julia Wieniawa huśta się na Bali

Girls in the Clouds zachwyciły jurorów. Dostały 4xTAK

Alicja jest członkinią grupy Girls in the Clouds. W Bali Circus Academy rozwija swoją gimnastyczną pasję. O jej sukcesie poinformowała w social mediach dumna mama:

To opowieść o pasji, wytrwałości, wyjściu ze strefy komfortu i podążaniu za wielkimi marzeniami – jest inspiracją dla nas wszystkich. Od nieśmiałej introwertyczki, nasza córka Alicja Marta Kowalska, w ciągu dwóch lat otworzyła się tak, że dziś występuje na scenie. Pragnie pokazać, że każdy może to zrobić!

- napisała na swoim Instagramie Lidia Zalewska.

 

Dziewczynki zapytane o to, jakie odczucia towarzyszą im, gdy unoszą się w powietrze, zgodnie odparły: jak w chmurach, zupełnie jakbyśmy naprawdę latały. Przyznały również, że marzą o złotym przycisku oraz udziale w finale.

Otrzymały cztery głosy na tak, dzięki czemu przeszły casting. Ich występ zachwycił jurorów, którzy przymknęli oko na kilka niedociągnięć i problemów z synchronizacją, i życzyli im z całego serca, by mogły zaprezentować się w finale.

 
 

Sara James w amerykańskim show "Mam Talent" została nagrodzona złotym przyciskiem 

Niedawno było głośno o niesamowitej Sarze James, która w tym samym czasie przechodziła do kolejnych etapów w amerykańskiej wersji show. Zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids" i zdobywczyni drugiego miejsca w Eurowizji dla dzieci spróbowała swoich sił w "America's Got Talent". Po jej występie zachwycony Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, co automatycznie dało Polce gwarantowane miejsce w ćwierćfinale.

Więcej o: