Małgorzata Rozenek w krótkiej sukience. Jej figura podzieliła fanki: "Za sucha już teraz"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się na Instagramie w krótkiej sukience, która podkreśliła jej szczupłą figurę. - Przepraszam, ale trochę się przeraziłam. Promowanie takiej wychudzonej figury średnio fajne i niestety nie ładne - napisała jedna z internautek.
Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły metamorfozę i sporo schudły

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła do tej pory ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu śledzących ją kobiet jest ogromną inspiracją. Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek wzięła udział w obozie Ani Lewandowskiej i od tego czasu regularnie trenuje, a zmiany w jej sylwetce są doskonale widoczne. 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanki: "Ale figura", "To idzie w złym kierunku"

Małgorzata Rozenek udostępniła ostatnio na swoim profilu dwa zdjęcia, na których zapozowała w krótkiej sukience w odcieniu beżowym, która podkreśliła jej niezwykle zgrabną sylwetkę. W komentarzach rozpętała się burza. Część internautek jest bowiem zachwycona efektami diety oraz treningu, inne natomiast są zdania, że gwiazda jest obecnie zbyt chuda.

 

Choć ocenianie i negatywne komentowanie czyjegoś wyglądu - zarówno w sieci, jak i na żywo - jest absolutnie nie na miejscu, a przed napisaniem czegokolwiek warto zastanowić się dwa razy, czy samemu chciałoby się coś takiego usłyszeć, to pod postem i tak pojawiło się wiele komentarzy: 

Ale figura <3 Pani Małgosiu - obłęd. I szacunek za wytrwałość
Na tym zdjęciu wygląda pani jakby chorowała na anoreksję
Najbardziej pozytywny pie***lec jakiego można złapać :D Sport, zdrowie, figura, dbanie o siebie, charakter sportowca. Mi się to podoba! Sport zawsze budował jakość i podejście do życia!
Przepraszam, ale trochę się przeraziłam. Promowanie takiej wychudzonej figury średnio fajne i niestety nieładne
Kurde, za sucha już teraz
To idzie w złym kierunku, sorry, ale prawdziwe
Już pomału to chyba pani troszeczkę za chuda. Gdzie ta piękna figura?
Wow piękna figura. Widać prace włożoną w ćwiczenia
Ciężka praca popłaca. To, jak wyglądasz, jest niesamowite :) Mogą mówić co chcą, ale figura 10/10
Przestańcie internetowe "ciocie dobre" rady wmawiać zdrowej, uprawiającej sport, dbającej o siebie, prowadzącej zdrowy tryb życia kobiecie anoreksję. Nie macie pojęcia, czym jest ta poważna choroba. Wasze jadowite mózgi są tak przeładowane jadem, że na wiedzę już miejsca brak

- czytamy.

Więcej o: