Nowy tatuaż na twarzy Agnieszki Chylińskiej. Czy jest w nim literówka? Fani zauważyli błąd

Agnieszka Chylińska zjawiła się na Top of the Top Sopot Festival 2022 z dwoma nowymi tatuażami na twarzy. Są one w języku angielskim. Jeden szczególnie przykuł uwagę wszystkich. Dlaczego? Fani dopatrzyli się w nim błędu.

Tatuaże z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością jako oryginalna ozdoba ciała. Niektórzy ograniczają się jednak do pojedynczych i małych egzemplarzy. Inni natomiast jak np. Agnieszka Chylińska traktują je jako element swojego stylu i wciąż dorabiają nowe. Ostatnio na twarzy piosenkarki mogliśmy obserwować najnowsze dzieła.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska i jej tatuaże. Każdy kolejny odzwierciedla jej osobowość

Agnieszka Chylińska wyróżnia się dość mocnym stylem, który pasuje do jej osobowości. Na głowie zobaczymy u niej krótką fryzurę często zaczesaną na irokeza. Jej ubrania są natomiast luźne i wygodne.  Image piosenkarki wyróżnia się jeszcze jednym elementem, czyli tatuażami, których na jej ciele nie brakuje, a wręcz wciąż przybywa. Ostatnio piosenkarka zrobiła sobie dwa kolejne i to na twarzy.

Nowy tatuaż Agnieszki Chylińskiej ma literówkę?

Każdy tatuaż znajdujący się na ciele Agnieszki Chylińskiej jest wyjątkowy i ma inne znaczenie. Gdy piosenkarka zjawiła się na zjawiła się na Top of the Top Sopot Festival 2022 można było zauważyć dwie nowe dzieła wykonane na jej twarzy.

Jeden z nich pojawił się na policzku bliżej prawego ucha i jest to napis "Never endig sorry" i to właśnie on zwrócił uwagę fanów. Niektórzy bowiem dopatrują się w nim literówki. Zastanawiają się, czy aby na pewno zamiast "endig" nie miało być "ending". Dlaczego? Ponieważ to ta druga forma jest poprawna w języku angielskim. Tatuaże to jednak bardzo indywidualna sprawa i wyrazy te w takiej formie mogą mieć dla Agnieszki Chylińskiej znaczenie, o którym fani niekoniecznie muszą wiedzieć.

 

Nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej: znajdują się na twarzy

Drugi tatuaż możemy obserwować u piosenkarki nad prawą brwią, nieco poniżej linii włosów. Tym razem jest to jedno słowo w języku angielskim i brzmi "Blessed". Można go przetłumaczyć jako „błogosławiona" lub „szczęśliwa".

Więcej o: