Mama Kingi Rusin skończyła 80 lat. "Uderzające podobieństwo", "mama wygląda jak siostra"

Kinga Rusin wróciła do Polski, by świętować 80. urodziny mamy. W social mediach podzieliła się wspólnym zdjęciem z imprezy. Choć obie wyglądały przepięknie, to Maria Rusin zebrała najwięcej komplementów. Fani oniemieli.

Kinga Rusin od dwóch lat podróżuje po świecie. Zrezygnowała z pracy w Dzień Dobry TVN i skupiła się na prowadzeniu własnej marki kosmetycznej, co pozwoliło jej przerzucić się na pracę zdalną. Zwiedziła ogromny kawałek świata. Aby świętować urodziny mamy, przyleciała z Afryki 

Zobacz wideo Kinga Rusin na wakacjach podziwia żółwie: "To takie lokalne krówki"

Wzruszające słowa Kingi Rusin z okazji urodzin jej mamy. "Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało"

Pani Maria Rusin skończyła 80 lat i z tej okazji dziennikarka postanowiła zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Dumna córka opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie ze swoją mamą. Obie wyglądają na nim zjawiskowo, jednak to od pani Marii Rusin ciężko oderwać wzrok. Trudno uwierzyć, że właśnie świętowała swoje 80. urodziny! Wygląda oszałamiająco i zdecydowanie młodziej.

Kinga Rusin napisała pod zdjęciem kilka wzruszających słów.

Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać.

Wspominała również o chęci wynagrodzenia mamie strasznego, wojennego i powojennego dzieciństwa, trudów samotnego macierzyństwa i biednych, komunistycznych czasów. Na końcu przyznała:

Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem" to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie". Mamo, Ty wiesz…
 

Fani oniemieli z zachwytu. Nie szczędzą pani Marii Rusin pochwał

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów oraz życzeń dla mamy od zachwyconych internautów, którzy również nie mogli uwierzyć, że skończyła 80 lat.

Mama kończy chyba 50, nie 80..
Uderzające podobieństwo. Mama wygląda super
Kinga, obie piękne, Mama jak Twoja siostra
Najlepsze życzenia dla mamy. A w ogóle to piękną ma Pani mamę, nigdy bym nie powiedziala że ma tyle lat
Jesteście tak pięknymi kobietami, mamusia wyglada na Pani wiek a Pani....wiecznie młoda
Więcej o: