Ten zestaw z Lidla przyda się w każdej kuchni. Podobne ma też DUKA

Małe sprzęty AGD potrafią znacząco ułatwić codziennie życie w naszych domach. Wie o tym też Lidl! Już teraz możemy w jego ofercie znaleźć świetny zestaw, dzięki któremu przygotujemy szybko świetne śniadanie.

Zestaw idealny dla każdej kuchni

Lidl regularnie zaskakuje swoją bardzo urozmaiconą ofertą. Słynie też z jakości, co obejmuje również wyposażenie domu. Tym razem możemy dostać wyjątkowo użyteczny zestaw złożony z czajnika elektrycznego i tostera, od marki SILVERCREST. Mają ten sam design, w stalowo-szarym kolorze, zatem będą ładnie wyglądać w każdej kuchni. Zarówno czajnik, jak i toster mają obudowę ze stali szlachetnej, co świadczy o ich trwałości na potencjalne uszkodzenia. Czajnik gotuje 1 litr wody w 2:50 min. Posiada opcję automatycznego wyłączania bezpieczeństwa i ochronę przed włączeniem bez wody, co będzie ważne w przypadku małych dzieci w domu. Toster za to ma aż trzy funkcje: rozmrażanie, podgrzewanie, zatrzymanie. Ciekawym udogodnieniem dla fanów lekko, jak i mocno chrupiących tostów, jest możliwość aż 6 stopni przybrązowienia pieczywa, a także zintegrowana nadstawka do opiekania bułek. Bezpiecznym rozwiązaniem jest automatyczne wyłączanie przy zacięciu opiekanej kanapki. W tosterze możemy przygotować zarówno tosty z tradycyjnego pieczywa o kwadratowym kształcie, jak i zwykłego. 

Zestaw ten jest obecnie przeceniony ze 179 zł na 149,80 zł i można go zakupić na stronie Lidla.

Czajnik i tosterCzajnik i toster Fot. Lidl

Elegancki design, ale w wyższej cenie

Dla porównania podobny zestaw, ale w kolorze czarnym, dostaniemy w sklepie DUKA. Jest również wykonany ze stali nierdzewnej. Trzeba przyznać, że zestaw ten ma bardzo ładny, minimalistyczny design, który będzie pasował do wielu wnętrz. Toster ma dwie komory i oferuje 7 stopni przypieczenia pieczywa, funkcję rozmrażania, a za pomocą jednego przycisku mamy możliwość przerwania jego pracy. Równie ładny jest czajnik, a ten nieco przewyższa lidlową propozycję pod względem pojemności, jest to aż 1700 ml. Za ten zestaw DUKA zapłacimy jednak znacząco więcej, bo 329,98 zł. Urządzenia można kupić również osobno, wówczas toster kosztuje 179,99 zł, a czajnik 229 zł. 

Czajnik i tosterCzajnik i toster Fot. DUKA

Więcej o: