Ma największe policzki na świecie. To, jak wyglądała przed zabiegami, wprawia w osłupienie

Anastasia Pokreshchuk jest ukraińską modelką, ma 33 lata i znana jest z zamiłowania do medycyny estetycznej. Jej ogromne policzki wzbudzają spore zainteresowanie, jednak ona sama uważa, że są wciąż za małe i wkrótce ponownie umówi się na zabieg. Najbardziej szokujące jest jednak to, jak kobieta wyglądała przed wypełniaczami.

W ostatnich latach gabinetów medycyny estetycznej pojawiło się w samej Warszawie jak grzybów po deszczu. To oznacza jedno - jest popyt na zabiegi upiększające. Kobiety zwykle wykonują je, by pozbyć się kompleksów, dostosować do jakiegoś kanonu piękna, czy zatrzymać upływający czas. Niestety, zdarza się, że zwykły zabieg przeradza się w uzależnienie i efekty tego, są takie jak u tej 33-letniej Ukrainki. 

Zobacz wideo Mamy czas - odc. 3

Anastasia Pokreshchuk ma największe policzki na świecie. Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Pierwszy zabieg Anastasia Pokreshchuk wykonała w wieku 26 lat. Bardzo chciała mieć uwydatnione kości policzkowe i to właśnie od ich wypełnienia zaczęła swoją przygodę z medycyną estetyczną. Efekt, który otrzymała po pierwszym zabiegu, był dla niej zadowalający, ale chciała więcej. Tym sposobem stała się posiadaczką największych policzków na świecie. Pomimo tego, że lekarze tłumaczą jej, że kolejna ingerencja w policzki może być niebezpieczna, ona nie zamierza ich słuchać i w planach ma kolejne wypełnienie. 

Po tym, jak wypełniono mi policzki i zobaczyłam zmiany, zakochałam się w nich. Możecie pomyśleć, że są za duże, ale ja uważam, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć.

- wyznała 33-letnia Ukrainka w rozmowie z "The Sun".

Nie tylko policzki, ale również usta, piersi i pośladki 

Jak możecie się domyślać, kobieta ma nie tylko powiększone policzki, ale również inne części ciała w tym usta, piersi, czy pośladki. Ponadto wysmukliła nogi za pomocą liposukcji, a nawet zdecydowała się na wszczepienie implantów mięśni brzucha. W sieci krążą jej zdjęcia z przeszłości, które internautów wprawiają w osłupienie. Wcześniej kobieta miała naturalny kolor włosów i według wielu była piękna. Teraz niektórzy nazywają ją potworem. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: