Zmysłowy taniec Edyty Herbu¶ podczas łóżkowej sesji. "Dziękuję Ralph Kamiński". Fani zachwyceni

Edyta Herbu¶ postanowiła podzielić się efektami sesji fotograficznej, w której wzięła udział. Na krótkim filmiku widzimy, jak tancerka wije się w rytm jednej z piosenek Ralpha Kamińskiego. Zdradziła tym samym przy okazji, co j± inspiruje podczas pracy.

Edyta Herbuś od lat zajmuje się tańcem, jednak to właśnie udział w "Tańcu z gwiazdami" przyczynił się w dużej mierze do rozwoju jej kariery w show-biznesie. W programie pojawiła się po raz pierwszy w drugiej edycji u boku Kuby Wesołowskiego. W trzeciej odsłonie produkcji partnerowała Marcinowi Mroczkowi. Choć minęło już wiele lat, to popularność 41-latki nie słabnie. Zaczęła otrzymywać więcej roli telewizyjnych np. w serialu "Tylko miłość", "Samo życie" czy "Klan", a także była jurorką programu "Królowie Densfloru" czy "World of Dance Polska". Obecnie prowadzi także aktywnie konto na Instagramie, gdzie śledzi ją już niemal 250 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś w odważnym body. Fani: Kobiece piękno w najlepszym wydaniu

Edyta Herbu¶ w zmysłowej sesji. Urywki zza kulis pokazała w mediach społecznościowych 

Lubię, kiedy mężczyzna potrafi pięknie opowiadać o miłości

Takimi słowami rozpoczęła wpis Herbuś. W tle można usłyszeć natomiast utwór Ralpha Kamińskiego "Kosmiczne energie", o którego fragmenty pokusiła się także w poście: 

Kosmiczne energie kosmosy. Wysyłam do Ciebie marzenia. Na Twoją planetę daleko, już leci do Ciebie meteor. Bezwładnie spadamy, a imię Twoje planetą
 

Tancerka oznaczyła Kamińskiego i podziękowała piosenkarzowi. Dodała jednocześnie, że muzyka "zawsze działa na nią bardzo mocno". Pod postem od razu pojawiły się komentarze: 

ale super wyglądasz pięknie
Piękna i ponętna
mnie również inspiruje piękna muzyka
No takiej pięknej kobiecie można cały czas opowiadać o miłości
Muzyka i taniec najlepsza inspiracja

Jeden z komentarzy przykuwa jednak uwagę najbardziej. Okazuje się, że dla niektórych to właśnie Herbuś jest inspiracją: 

Inspiruje mnie Edytka? Znasz? O kim mowa o Tobie! Inspirujesz mnie, żeby iść z uśmiechem na twarzy, nawet jak będzie źle nie poddawać się, motywacją jest dla mnie mój chłopak, moja chrześnica, że dla chrześnicy warto walczyć o zdrowie oczywiście dla siebie też chłopaka nie miałabym tyle siły walczyć o swoje zdrowie gdyby nie chłopak chrześnica, przyjaciele, rodzina. Dziękuję Edytko, że jesteś
Więcej o: