Nie używa mydła, podpasek, ani papieru toaletowego: "Tylko woda". Tłumaczy, dlaczego

Jedna z użytkowniczek TikToka wprawiła internautki w osłupienie swoim wyznaniem. Na krótkim wideo, które udostępniła w sieci opowiedziała o tym, jak zrezygnowała ze środków higienicznych. Największe kontrowersje wśród kobiet wywołała informacja, że podczas miesiączki nie używa podpasek i tamponów, tylko pozwala na "swobodne krwawienie".
Zobacz wideo Tiktokowy sposób na kreskę na powiece

TikTok to kopalnia ciekawych, budzących skrajne emocje filmików. Nie da się ukryć, że obecnie jest to jedna z najpopularniejszych platform w sieci, gdzie oprócz porad, trików, wyzwań czy układów tanecznych, znaleźć można wiele historii i wyznań z życia wziętych. Niektóre z nich robią niebywałą furorę i stają się viralami, trafiając do milionów internautek oraz internautów.

Przestała używać produktów do higieny intymnej. Jej wyznanie zaszokowało ludzi w sieci: "Mam dość po: nie używam papieru toaletowego"

Tiktokerka Eden Alexandra opublikowała niedawno na swoim profilu filmik, który odbił się na TikToku szerokim echem. Na nagraniu, które zatytułowała "5 rzeczy, których nigdy nie robię jako właścicielka waginy" wyznała, że już od jakiegoś czasu nie używa żadnych kosmetyków do higieny intymnej. - Żadnych mydeł, płynów, peelingów i zdecydowanie żadnych żeli pod prysznic. Tylko woda do mycia - mówi tłumacząc, że wagina najlepiej oczyszcza się sama. Oprócz tego, zrezygnowała także z podpasek, tamponów oraz papieru toaletowego. Podobno podczas menstruacji pozwala na swobodne krwawienie. - Mam takie szczęście, że mam lekkie krwawienia, więc nie potrzebuję tych środków - zdradziła. - Nie zawsze tak było, teraz są to moje osobiste preferencje. Ale rób to, co działa dla ciebie - dodała pod nagraniem.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek:

Jestem zdezorientowana tym papierem toaletowym
Używam tego wszystkiego. Musimy się myć
Gdybym ja uwolniła krwawienie, musiałbym po prostu siedzieć w toalecie przez 10 dni i się nie ruszać
Swobodne krwawienie jest poza granicami
Więc nie lubisz chemii, ale masz tatuaże
Czyści się w środku, ale z zewnątrz trzeba się umyć 
Co do diabła… Brak papieru toaletowego i swobodne krwawienie? Brak mi słów
Mam dość po: nie używam papieru toaletowego
Jedyną częścią, która "sama się oczyszcza" jest wnętrze. Na zewnątrz wymaga delikatnego mydła

- czytamy.

Więcej o: