Ona ma 74 lata, on 27. Para planuje ślub. "To najlepszy związek, w jakim kiedykolwiek byłem"

Pierwszy raz spotkali się w 2012 roku. Choć dzieli ich 47 lat różnicy, to nie przeszkodziło im to w zbudowaniu związku. Obecnie 27-letni Devaughn i 74-letnia Kathi, jak donosi New York Post, planują ślub.

Para z Teksasu poznała się dzięki stronie Adult FriendFinder. Było to dokładnie 10 lat temu. Mimo znacznej różnicy wieku i wielu nieprzychylnych komentarzy Kathi Jenkins i Devaughn Aubrey postanowili spróbować zbudować związek. Obecnie para jest zaręczona i ma w planach ślub

 

"Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie". Historię pary opisał New York Post

74-letnia Kathi Jenkins jest obecnie na emeryturze. Nigdy nie wyszła za mąż, ale doczekała się 4 dzieci, 13 wnuków i 36 prawnuków. Z 27-letnim Devaughna Aubrey spotyka się od 2012 roku, a od niedawna para jest zaręczona. Kobieta nie kryje, że to najlepszy związek, jaki się jej przytrafił:

Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie. Devaughn jest miły i wspiera. Uważa, że jestem piękna, utalentowana i inteligentna.
Zobacz wideo Związek Oliwera Kubiaka i Jacka Jelonka jest na pokaz? "Podpiszesz aneks"

Podobnego zdania jest także 27-latek: 

Jest dla mnie taka idealna, jest bardzo doświadczona w życiu i dużo mnie uczy. Nigdy nie walczymy, zawsze możemy rozmawiać bez krzyku i całkowicie jej ufam. (...) Kathi wie, jak sprawić, bym czuł się lepiej, kiedy jestem zdenerwowany i smutny (...). Myślę, że podoba mi się, ile ma lat, ponieważ lubię starsze kobiety niezależnie od tego, czy potrzebuje chodzika i tak dalej. Nigdy mi to nie przeszkadzało. 
 

Para wielokrotnie musiała się zmierzyć z przykrymi komentarzami

Oboje przyznali, że rodzina i znajomi początkowo byli zaskoczeni ich związkiem, ale ostatecznie zaakceptowali różnicę wieku. 

Powiedziałem o niej mamie, kiedy zaczęliśmy się spotykać, ale myślała, że żartuję z jej wieku, dopóki nie spędziliśmy razem naszych urodzin i nie pokazaliśmy jej zdjęć, ale jestem pewien, że moi rodzice i rodzeństwo zrozumieli, że lubię starsze kobiety – powiedział Aubrey.

Niektórzy zarzucają Devaughnowi, że jest z 74-latką dla pieniędzy: 

Ze względu na naszą różnicę wieku ludzie czasami zakładają, że Kathi jest bogata i że chcę wszystkich jej pieniędzy, co wcale nie jest prawdą. 

Mają zatem radę dla wszystkich osób, które są w podobnym związku:

Wszyscy powinniśmy robić to, co nas uszczęśliwia, bez względu na to, co ludzie myślą lub czują, bądź naturalny.
 
Więcej o: