Strój kąpielowy Anny Wendzikowskiej idealnie podkreśla figurę oraz opaleniznę. Podobny za 79,99 zł

Anna Wendzikowska niebawem rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Przed tym zabrała córki na wakacje nad polskie morze. Fotografiami z pobytu dzieli się na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie pół miliona osób.

Anna Wendzikowska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Niedawno ogłosiła, że rozstaje się ze stacją TVN, gdzie mogliśmy od lat oglądać ją w Dzień Dobry TVN. Zapowiedziała, że zaczyna nowy etap w życiu, ale najpierw postanowiła naładować baterie na wakacjach. Tym razem za cel obrała sobie polskie Chałupy.

Zobacz wideo Ania Wendzikowska w stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska na wakacjach w Polsce

Dziennikarka nie ukrywa, że podróże to jej pasja, którą dzieli się z fanami za sprawą aktywnie prowadzonego konta na Instagramie. Publikuje na nim zdjęcia z najbardziej egzotycznych miejsc na świecie — niedawno była na Mauritiusie, w Indiach i Gwatemali. Teraz zdecydowała się na odpoczynek w Polsce i za cel obrała Morze Bałtyckie, gdzie spędziła czas z córeczkami.

Oczywiście i z tego wyjazdu nie zabrakło zdjęć w social mediach. Niedawno dziennikarka opublikowała fotografie, na których dryfuje po morzu na SUP-ie w odważnym, białym stroju kąpielowym na jedno ramię. Kostium pięknie podkreślał zgrabne ciało czterdziestolatki. 

Fani zachwyceni oraz rozbawieni sesją na SUP-ie

Pod postem pojawiły się żartobliwe pytania, czy dziennikarka potrafi pływać, liczne komplementy oraz krytyka, z którą gwiazda szybko sobie poradziła.

Super
A umiesz pływać?
Wow
Słaby lans...

- na ostatni komentarz Anna Wendzikowska odpowiedziała bardzo krótko, że opinia jest tylko opinią.

 

Białe stroje kąpielowe na jedno ramię

Podobne modele w białym kolorze i na jedno ramię możemy znaleźć w popularnych sieciówkach za mniej niż 80 złotych. Biel pięknie podkreśla naturalną opaleniznę oraz komponuje się z nadmorskimi barwami. Wakacyjnym stylizacjom nada lekkości i świeżości.

Biały strój kąpielowy na jedno ramięBiały strój kąpielowy na jedno ramię diversesystem.com

Biały kosium kąpielowy na jedno ramięBiały kosium kąpielowy na jedno ramię www2.hm.com

Więcej o: