To oficjalne! Katarzyna Cichopek z nowym partnerem. Takiego duetu nikt się nie spodziewał

Katarzyna Cichopek na brak zainteresowania ze strony mediów w ostatnim czasie nie może narzekać. Tym razem ponownie jej nazwisko znalazło się na nagłówkach portali plotkarskich. Wszystko za sprawą wystąpienia u boku nowego partnera.

Kasię Cichopek miliony widzów pokochało, dzięki roli Kingi Zduńskiej, w którą wciela się w popularnym serialu "M jak miłość" już od 2000 roku. Choć aktorka wystąpiła jeszcze w kilku produkcjach, to nigdy nie udało się powtórzyć jej tego sukcesu. Od niedawna 39-latka jest także prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. W dzisiejszym odcinku nie pojawiła się jednak u boku Macieja Kurzajewskiego. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek z nowym partnerem. Para świetnie się ze sobą dogaduje 

W ostatnim czasie media rozpisują się o prywatnym życiu aktorki. Wszystko ze względu na rozstanie z Marcinem Hakielem, którego w 2005 roku poznała podczas "Tańca z gwiazdami". Para często udzielała się w mediach społecznościowych i uchodziła za zgodne małżeństwo. Fani nie kryli zatem zdziwienia, gdy ogłosili oni rozstanie. 

Cichopek po wydaniu oświadczenia, postanowiła nie komentować życia rodzinnego, tylko skupić się na dzieciach, a także pracy. W jesiennej ramówce mają się pojawić dwa nowe programy z udziałem aktorki. 39-latka pracuje również na planie nowych odcinków "M jak miłość" oraz pojawia się jako gospodyni "śniadaniówki" w TVP2. 

Ostatnio doszło jednak do małych roszad. U boku Cichopek pojawił się bowiem nowy partner. W czwartkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" Macieja Kurzajewskiego zastąpił bowiem... Tomasz Kammel! Jak donosi jastrzabpost.pl, para świetnie dogadywała się ze sobą na wizji. Skąd taka zmiana? Wszystko ze względu na okres wakacyjny, czyli czas urlopów. Stacja postanowiła w związku z tym przemieszać pary prezenterów.

Jak zareagowali fani?

Poprosimy, by prowadzili program na stałe.
Kasieńko, wyglądasz cudownie u boku Tomka
Fajnie was widzieć w 'Pytaniu na śniadanie' jesteście super
Więcej o: