Nowa fryzura Skrzyneckiej to hit! Odmładza i nadaje lekkości. Jest idealna nie tylko dla pań po 50.

Katarzyna Skrzynecka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym razem zaskoczyła fanów nową fryzurą! Bez wątpienia to cięcie nadaje lekkości i odmładza gwiazdę. Propozycja ta idealna sprawdzi się u pań po 50.

Każda dojrzała kobieta wie, że jeżeli odpowiednio dobierze fryzurę, a także zrobi dobry makijaż, potrafi odmłodzić się nawet o kilkanaście lat. Żywym przykładem jest w tej sytuacji nie kto inny jak tylko Katarzyna Skrzynecka. Jej najnowsza fryzura, którą możemy zobaczyć na Instagramie, jest hitem, a sama gwiazda wygląda dużo młodziej.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak to ikona stylu! Mieniąca suknia olśniła fanów

Nowa fryzura Skrzyneckiej to hit! Odmładza i nadaje lekkości

Katarzyna Skrzynecka nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Co jakiś czasu lubi w nim coś zmieniać. Tym razem decyzja padła na włosy, więc możemy zobaczyć ją w zupełnie nowej fryzurze. Na Instagramie została ostatnio opublikowana fotografia wprost z planu produkcji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na którym gwiazda dzięki nowemu cięciu wygląda o kilkanaście lat młodziej. Fani komentują:

Piękna fryzura
Ale Pani ładnie w tej fryzurze. Co prawda ładnemu we wszystkim ładnie
Pięknie Pani wygląda. Dobrego dnia
 

Agnieszka Chylińska Nowy tatuaż na twarzy Agnieszki Chylińskiej. Czy jest w nim literówka?

Nowa fryzura Skrzyneckiej jest idealna dla pań po 50. Odmładza i nadaje lekkości

Nowa fryzura, w jakiej możemy zobaczyć Katarzynę Skrzynecką, to nowoczesny blunt bob z grzywką. Od tego klasycznego boba różni się sposobem cięcia. W tej propozycji włosy są lekko pocieniowane na całej długości, co dodaje im lekkości. Dodatkowo zastosowano prostą postrzępioną grzywkę, która jest hitem już od kilku sezonów. Takie połączenie zdecydowanie odmładza, dlatego jest idealne dla pań po 50. ale nie tylko.

Więcej o: