Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 21 lat. Zachwyca! Jej nowe zdjęcia robią furorę

Wszystko zaczęło się, gdy Thylane zaledwie jako czterolatka zadebiutowała na pokazie Jeana Paula Gaultiera. Później była kontrowersyjna sesja zdjęciowa. Thylane Blondeau jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata i stała się inspiracją dla największych projektantów. Lata jednak mijają, a ona z dziewczynki stała się kobietą. Jak teraz wygląda?
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Początek przygody w świecie mody, skandal i tytuł najpiękniejszego dziecka

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła bardzo wcześnie. Mając zaledwie 4 lata pojawiła się bowiem na wybiegu u projektanta Jeana Paula Gaultier, jednak głośno zrobiło się o niej dopiero 6 lat później, kiedy to w wieku 10 lat wzięła udział w sesji dla magazynu Vogue. Zdjęcia, na których dziewczynka pozowała w krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu odbiły się szerokim echem i wywołały sporo kontrowersji. Jednak to właśnie wtedy okrzyknięta została najpiękniejszym dzieckiem świata, co jeszcze szerzej otworzyło jej drzwi do kariery.

Anastasia Pokreshchuk Ma największe policzki na świecie. To, jak wyglądała przed zabiegami, szokuje

 

Kiedyś najpiękniejsze dziecko świata, teraz piękna, spełniająca swoje marzenia kobieta

Dziś Thylane Blondeau ma 21 lat. Na przestrzeni ostatnich lat jej kariera nabrała tempa. Zmieniła się także ona. Urocza dziewczynka stała się piękną kobietą, której urodę doceniają najlepsi projektanci oraz fotografowie na świecie. Brała udział w kampaniach takich marek jak: Dolce&Gabbana, Versace, L'Oreal czy Ralph Lauren. Na swoim koncie ma także sesje okładkowe dla najsłynniejszych magazynów, a w 2018 roku Thylane Blondeau została wybrana do grona 100 najpiękniejszych twarzy na świecie.

 

Harry Potter, Luna Pamiętacie Lunę z filmu "Harry Potter"? Nie jest już aktorką

Thylane Blondeau spełnia się również jako influencerka, aktywnie prowadząc swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie 5,8 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Co ciekawe, jakiś czas temu modelka postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka mody i założyła własną markę ubrań streetwear'owych. W tym roku podjęła także współpracę z marką Etam, a jej zdjęcia w strojach kąpielowych zrobiły furorę w sieci.

 
Więcej o: