Na weselu zrobiła niespodziankę panu młodemu. Przesada? "Nie mogłabym na oczach taty"

Nagrania z wesela robią w ostatnim czasie furorę na TikToku. Szczególnie "kontrowersyjne" okazują się filmiki, na których uwieczniane są niespodzianki przygotowywane przez panny młode dla pana młodego. Niektóre decydują się zaangażować nawet swoje druhny. - Tylko można się domyślać, jakie miny mieli jej rodzice oraz teściowie - komentują internauci.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Nie da się ukryć, że TikTok jest w ostatnim czasie jedną z popularniejszych platform internetowych, która robi furorę zarówno wśród młodszych, jak i starszych internautek oraz internautów. Filmiki, które są tam publikowane, często stają się viralami i docierają do milionów internautek oraz internautów. Na TikToku znaleźć można bowiem nie tylko porady, triki czy różne inspiracje, lecz także wiele nagrań z życia wziętych. Sporą popularnością cieszą się np. nagrania o tematyce ślubnej.

Para, którą dzieli 37 lat Między nimi jest 37 lat różnicy. Spodziewają się pierwszego dziecka

Wraz z druhnami zatańczyła na ślubie dla swojego męża. "Twarz mężczyzny naprawdę mówi: tak, dokonałem właściwego wyboru"

Na jednym z tiktokowych profili opublikowano wideo z wesela, które odbiło się w sieci szerokim echem. Uwieczniono na nim taniec panny młodej do piosenki Beyonce, który przygotowała dla swojego świeżo upieczonego męża w ramach ślubnej niespodzianki. Co więcej, zaangażowała do tego również swoje druhny. Nagranie obejrzano ponad 20 mln razy! 

Pan młody ośmieszył żonę na oczach gości. Wszystko przez jej zdradę z mężem siostry Pan młody ośmieszył żonę na oczach gości. Wszystko przez to, co zrobiła ze szwagrem

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautek oraz internautów. Choć większość osób była zachwycona, znalazły się także osoby, które uważają, że wesele to nie czas i miejsce na takie występy:

Marzenie mieć faceta, który cię do tego stopnia akceptuje
Chcę tak na swoim weselu
Jeśli nie będę mieć tego na ślubie, to go wcale nie chcę
 Byłabym zazdrosna, bo tańczą dla niego też inne dziewczyny
Nie mogłabym na oczach taty
Twarz mężczyzny naprawdę mówi: tak, dokonałem właściwego wyboru
Tandetne!
Bosko
Tylko można się domyślać, jakie miny mieli jej rodzice oraz teściowie 

- czytamy.

Więcej o: