Małgorzata Foremniak dodała zdjęcie prosto z łóżka. Fani zachwyceni. "Nareszcie ktoś bez filtra!!!"

Małgorzata Foremniak na Instagramie udostępniła niecodzienną fotografię. Widzimy na niej aktorkę prosto z łóżka, bez makijażu czy ułożonej fryzury. Fani odebrali zdjęcie bardzo pozytywnie i komentują "nareszcie ktoś bez filtra!!! Najładniejsza".

Na profilach Instagramowych znanych gwiazd w większości zobaczyć możemy typowo pozowane zdjęcia z wielkich wydarzeń lub te, na których znana osoba ma pełen makijaż i idealnie ułożone włosy. W mediach społecznościowych panuje bowiem trend na kreowanie idealnego wizerunku. Małgorzata Foremniak pokazała się jednak swoim fanom w zupełnie innym wydaniu. To mogło ich zaskoczyć.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak dodała zdjęcie prosto z łóżka. Fani "piękna i naturalna"

Małgorzata Foremniak postanowiła zaskoczyć swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie. Aktorka opublikowała fotografie prosto z łóżka. Bez makijażu czy uczesanej fryzury co podkreśla w opisie, dodając hasztagi: poranny fryz i po co się czesać. Gwiazda ta zdecydowanie lubi pokazywać fanom naturalne kadry ze swojego życia nie ukrywając tego jak wygląda naprawdę. Fani komentują jej zdjęcie:

Nareszcie ktoś bez filtra!!! Najładniejsza
Jaki piękny blond w artystycznym nieładzie Pani Małgosiu
Piękna i naturalna
Pani Małgosiu pięknie Pani wygląda. Uwielbiam Panią w takim naturalnym wydaniu.
 

Fryzura Małgorzaty Foremniak niezmienna od lat. Jest praktyczna i wygodna

Fryzura, na którą już od lat stawia Małgorzata Foremniak to klasyczny bob w kolorze blond. Tak ścięte włosy nie wymagają od właścicielki zbyt wiele, aby wyglądać na co dzień dobrze i estetycznie. Fryzura ta sięgająca maksymalnie do ramion jest znakiem rozpoznawalnym aktorki. Ponadto zapewnia jej swobodę ruchów.

Więcej o: