Wystawiła świeży tatuaż na słońce i kąpała się w morzu. Oto efekt. Dramatyczna pamiątka z wakacji

Na TikToku możemy zobaczyć wstrząsające nagranie, które udostępniła pewna kobieta. Postanowiła nie przestrzegać zaleceń specjalisty i wraz ze świeżym tatuażem wybrała się na wakacje, gdzie wystawiła go na słońce i kąpała się z nim w morzu. Efekt tego zachowania szokuje.

Tatuaże z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli ktoś decyduje się na taką oryginalną ozdobę ciała, musi liczyć się z zagrożeniem, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zaleceń. Na własnym ciele przekonała się o tym pewna kobieta.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz poprawia urodę. Zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

Jak dbać o świeży tatuaż? Zalecenia są proste

Świeży tatuaż w ciągu pierwszych tygodni zachowuje się tak samo jak otwarta rana dlatego należy o niego odpowiednio dbać. Tatuażyści zalecają, aby:

  • nie wystawiać tatuażu na słońce,
  • nie narażać tatuażu na działanie słonej i brudnej wody,
  • myć go kilka razy dziennie,
  • smarować specjalnymi maściami lub kremami.

Olała zalecenia i wystawiła swój świeży tatuaż na słońce. Kąpała się też w morzu

TikTokerka Jackie Florez postanowiła wytatuować sobie na plecach czarnego smoka i kwiat lotosu. Nie przejmowała się jednak zaleceniami tatuażysty i ze świeżym tatuażem wybrała się na wakacje. Na udostępnionym nagraniu widać, że naraża go na działanie słońca, a także kąpie się z nim w morzu. Efekt tych działań jest szokujący.

Naraziła świeży tatuaż na słońce i słoną wodę. Ludzie komentują "o mój boże" 

W udostępnionym nagraniu na TokToku możemy przeczytać wiele komentarzy odnoszących się do stanu skóry kobiety. Oto kilka z nich:

W pobliżu miejsca, w którym mieszkam, facet też nie czekał, aż wyzdrowieje i wszedł do wody, a skończył z bakteriami jedzącymi mięso i umarł.
O mój boże.
Kiedy dostaniesz nowy tatuaż, nigdy nie idź na plażę lub nad jezioro bez zakrycia i zdecydowanie NIE WEJDŹ DO WODY!!!!
Chcesz mi powiedzieć, że zrobiłeś sobie nowy tatuaż, a potem wyszedłeś z nim na słońce i do OCEANU? Cóż, oczywiście, że jest zainfekowany
Więcej o: